Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Fırınlar

Birbirinden farklı boyutlara ve özelliklere sahip olan fırınlar, aradığınız lezzet kıvamını yakalamanıza yardımcı oluyor. ÇiçekSepeti'nin geniş ürün yelpazesiyle bir araya gelen ürünler, renkli tasarımlarıyla mutfağınızın şıklığını tamamlıyor. Tam boy, ankastre, davul ve midi fırın gibi pek çok seçeneğe sahip olan modeller hem özel pişirme fonksiyonları hem de kolay kullanım özellikleriyle öne çıkıyor. Portatif tasarımlarıyla ister kek, kurabiye, börek yapın isterseniz de ızgara yapın lezzetli yemekler pişirmenizi sağlayarak tüm ihtiyacınızı karşılıyor.

Mutfakta İşinizi Kolaylaştıran Fırın Modelleri

Yeni nesil teknolojiyle üretilen birçok fırın modeli, içerdiği ekipman sayısına göre de farklılık gösteriyor. Izgara ve çevirme fonksiyonuna sahip olan ürünler, özellikle tavuk ve et pişirirken istediğiniz lezzete ulaşabilmenizi kolaylaştırıyor. Ayarlanabilir termostatları ile katalitik arka duvarı bulunan pek çok fırın, görüntü kirliliğini önlerken kötü kokulara neden olan yağları emiyor. Buhar destekli pişirme sistemine de sahip olan modeller, puf puf kabaran kekler ve yumuşacık etler hazırlayabilmenizi sağlıyor. Ayarlanabilir fonksiyonlarıyla da farklı sıcaklık derecelerine ihtiyaç duyan yiyecekleri istediğiniz kıvamda pişirebilmenize imkan tanıyor.

Mutfağınızda yer kaplamayan küçük boyutlu midi fırın modelleriyle de pratik bir kullanım deneyimi sunan ürünler hem özellik hem de tasarım olarak beklentilerinizi karşılıyor. Sebze, et ve balık ızgaralarınızı altlı üstlü olacak şekilde ısıtabilmenize imkân tanıyan pek çok fırın, içinde yer alan rezistansı ve sıcak hava üflemesi fonksiyonu sayesinde yemeklerinizi eşit derecede pişiriyor. Ankastre fırınların birçoğunda bulunan turbo özelliği ile börek, tatlı ve pastalarınızın daha iyi bir şekilde kabarmasını sağlayarak besin değerlerini koruyor; lezzetli sunumlar hazırlamanızı kolaylaştırarak çay saatlerinize güzellik katıyor.

Gelişmiş Özellikleriyle Kaliteli Fırın Setleri

Fırın içerisinde yiyeceklerinizin dengeli durmasını sağlayan teleskopik ray sistemine sahip olan fırınlar, hareket kabiliyetinizi artırarak güvenliğinizi ön planda tutuyor. Kırmızı, gri, beyaz ve siyah pek çok renkte üretilen ürünler, farklı iç hacimleriyle aradığınız ürünü bulabilme şansı veriyor. Yüksek performanslı mikrodalga fırınlarla da mutfakta geçirdiğiniz süreyi kısaltıp keyifli hale getiriyor. Şık tasarımlarıyla birçok model yemek yapmayı ve yemeyi sevenlere alternatif çözümler üretiyor. Enerji sınıfı, dış tasarımı, saat tipi ve modern dizaynı ile beklentilerinizi karşılayan ürünler, fonksiyonel kullanım özellikleriyle de aynı anda birkaç yemek pişirebilmenize imkân tanıyor.

Elektrikli ve gazlı modelleriyle hem evde hem de iş yerinizde tercih edebileceğiniz fırın modelleri, farklı tasarımlarıyla mutfak tezgâhınızla estetik bir bütünlük oluşturuyor. Elektrostatik boyalı dış kaplamaya sahip davul fırınlarla da uzun ömürlü bir deneyim sunan ürünler, kolay taşınabilen yapılarıyla fazla yer kaplamıyor. Yüksek ısıya duyarlı malzemelerden üretilen pek çok ürün ile sıcaklığı ideal oranda muhafaza ederek damak tadınıza uygun lezzetleri yakalayabilirsiniz. Farklı büyüklükte üretilen tepsi veya kapları kullanabileceğiniz fırın modelleriyle hamur işlerinizi ya da sulu yemeklerinizi kısa sürede ve yüksek kalitede pişirebilirsiniz.

Estetik Tasarımlarıyla Çok Yönlü Kullanım Deneyimi

Yemek pişirme konusunda her türlü ihtiyacınıza cevap veren fırın modelleri, ergonomik ve kolay kullanım özellikleriyle mutfakta işinizi kolaylaştırıyor. Kolay temizlenebilir iç özelliğe sahip pek çok ürün, koku ve benzeri durumların yemeklerinizin tadınız bozmasının önüne geçiyor. Ocak ve fırın olarak kullanılabilen tasarımlarıyla da mutfakta pratikliğinizi artırarak çok yönlü bir deneyim sunuyor. Farklı güç seçeneklerine sahip olan ürünler, işlevsel raf sistemleriyle birlikte lezzeti ve konforu bir araya getiriyor. Siz de ÇiçekSepetin’de yer alan birbirinden farklı fonksiyonlara sahip fırın modelleri arasından seçim yapabilir, satın alma işleminizi hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.