Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Fiskars ÇiçekSepeti’nde!

Fiskars Finlandiya'nın en eski şirketidir ve 2014 yılında 365. yılını kutlamıştır. Tarihi, Finlandiya'da birkaç demir fabrikasının kurulduğu on yedinci yüzyılda başlamaktadır. 1649 yılında kurulan Fiskars, batı dünyasındaki en eski işletmelerden biri olarak tanınmanın gururunu yaşamaktadır.

İkonik yaşam tarzı markalarının bir ailesini yaratma misyonu üzerine kurulu olan Fiskars'ın vizyonu, yaşam kalitemize olumlu, kalıcı bir etki yaratmaktır. Dünya çapında bahçecilik, yemek pişirme ve kategori oluşturma alanlarında önde gelen premium yaşam tarzı markalarından biri olan Fiskars, 1649'dan beri eskimeyen yüksek kalite, sezgisel ve sürdürülebilir tasarım ilkelerini savunuyor. Her meraklıyı tutkularının peşinden gitmeleri ve hayatı yaratmaları için güçlendirmek istiyor.

Her Bahçenin İhtiyacı Olan Fiskars Ürünleri

Bahçe bakımında yapacağınız her işi çok daha kolay, daha efor sarf ederek ve hızlı bir şekilde yapmanızı sağlayacak Fiskars ürünleri, her bahçenin ihtiyacı olan ekipmanları bir araya toplayan bir ürün yelpazesinin içinde bulunuyor.

Budama makası ve testere bir bahçe için oldukça önemlidir. Bu ürünler ne kadar önemliyse kazma, kürek ve çapa da aynı derecede bir öneme sahiptir. Çiçek ekmekten hoşlanıyorsanız ve bahçenizi dilediğiniz şekilde tasarlamak istiyorsanız kaliteli ve işe uygun ürünlere ihtiyaç duyarsınız. Fiskars bu ihtiyaçlarınıza yönelik olarak dizayn ettiği ürünleriyle bahçe işlerini daha kolay bir hale getirmeyi amaçlar.

Hayatınızı kolaylaştıracak Fiskars ekipmanlarıyla, zorlu gibi görünen bütün işlerin üstesinden gelmeyi başarabilirsiniz. Fiskars, toprak ile uğraşmaktan hoşlanıyorsanız bu sizi yarı yolda bırakmayacak ürünleriyle ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor. Online alışverişe özel indirimlerden yararlanmak için alışverişinize hemen başlayın!