İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Fiskobirlik ÇiçekSepeti’nde!

Fiskobirlik; Cumhuriyetin ilanından sonra büyük önder Atatürk’ün “Fındık başta olmak üzere diğer belli başlı ürünlerimizi ilgilendiren birlikler kurulmalıdır “ sözüyle toplanan 1.uluslararası fındık kongresi sonrasında 28 Temmuz 1938 tarihinde Giresun, Ordu, Trabzon, Keşap ve Bulancak Fındık Tarım Satış Kooperatiflerinin birleşmesiyle kuruldu. Bugün Fiskobirlik; ülke fındığının sigortası olan ve İstanbul’dan Artvin’e kadar 50 kooperatife bağlı değişken ortak sayısına sahip, alanında dünyanın en büyük üretici birliğidir.

Fındıktan taşan lezzetle şekillenen Fiskobirlik ürünleri, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor!

Fındığın En Güzel Hali Fiskobirlik

Fiskobirlik ülkemizde üretilen fındığın, işlenmesi sureti ile ürün kalitesini ve çeşitliliğini artırmak, damak zevkine yeni tadlar sunmak, hammadde, yarı işlenmiş ve mamul ürünlerle ülke ekonomisine daha büyük katkı sağlamak amacıyla 1981 yılında “Entegre Fındık İşleme Tesisi’ hizmete girmiştir. Geniş ürün paletinde fındık ezmesi, nuga, kakaolu fındık kreması, fındık kremaları, kavrulmuş fındık, kabuklu ya da doğal fındık, kıyılmış fındık ve krokan gibi leziz ürünler bulunduran Fiskobirlik, senelere yayılmış tecrübesiyle güven duyulan bir marka olmayı sürdürüyor.

Fındık söz konusu olduğunda akla ilk gelen markalardan biri olan Fiskobirlik, lezzeti, kaliteyi ve doğallığı ürünlerinde buluşturuyor. Siz de fındığın en güzel hali Fiskobirlik ürünlerini keşfetmek için ÇiçekSepeti’ni hemen ziyaret edebilirsiniz. İndirimli Fiskobirlik ürünlerine evinizin konforunu terk etmeden sahip olmak, web sitemiz ya da mobil uygulamamız kadar yakında ve pratik!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.