İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Fitcare ÇiçekSepeti’nde!

Fitcare, 2012 yılında başladığı Ar-Ge faaliyetlerine 2015 yılında Tübitak teknoloji geliştirme bölgesinde bilimsel çalışmalarla destekli saç bakım bakım ürünleri üretmektedir. Fitcare ürünlerinin içeriğinde; aloe vera, çeşitli uçucu yağ gibi özel aktiflerin yanı sıra saç ve baş derisi üzerinde son derece olumlu etkilere sahip birçok bitkisel ekstrakt, vitamin ve mineraller vardır.

Saç sorunlarını tarihe karıştıracak Fitcare ürünleri, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor!

Fitcare’le Sağlıklı Saçlar

Bitkiler her zaman insanoğlunun ihtiyaçlarını karşılamış, vücudun sağlıklı ve güçlü olması için kullanılmıştır. Vücudun her bölgesine ayrı ayrı etki eden bitkiler vardır. Bazıları gözlere parıltı, bazısı saça parlaklık veya vücuda dirilik verir. Saç yüzün itibarıdır ve kişinin fiziksel sağlığını yansıtır. Sağlıklı beslenme gibi doğru bakım da saçın sağlığı için gereklidir. Fitcare ürünlerinde kullanılan çeşitli bitkisel yağ ve extratlar, saçı ve baş derisini derinlemesine arındırır. Yağ dengesini sağlamaya, canlandırmaya ve kadife yumuşaklığı kazandırmaya yardımcı olur. Düzenli kullanıldığında saçın çok daha hızlı, sağlıklı uzamasına ve yeni saç oluşumuna yardımcı olur.

Fitcare ürün paletinde şampuan ve saç losyonları, saç bakım setleri, cilt bakım ürünleri ve vitaminler bulunuyor. Ürünler, saç köklerinde bulunan saç yapımından sorumlu hücrelerin üretimini arttırarak yeni saç oluşumunu destekler. Özel vitamin ve bitkisel ekstraktlar, saç köklerini besleyerek, saçın elastikiyetini ve dayanıklılığını arttırır. Sadece saç tellerinde değil saç derisindeki iyileştirici etkileri ile dökülmeleri en aza indirir.

Formülünde 49 çeşit uçucu yağ, özel aktifler, sakinleştirici ve yapılandırıcı bitkisel ekstraktlar, vitamin ve mineraller bulunan Fitcare ürünleri, ÇiçekSepeti mobil uygulaması ve web sitesinde! İndirimli Fitcare ürünlerini keşfetmek için hemen ÇiçekSepeti’ni ziyaret edebilir, fırsatlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.