Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Kondisyon, Kardiyo ve Fitness Malzemeleri

Sağlıklı yaşamın ilk kuralları; doğru beslenme, iyi uyku ve düzenli spordur. Bu nedenle birçok insan iş hayatının stresinden kaçmak ve kendini daha iyi hissetmek için spor yapar. Formda bir vücut, sadece fizik olarak değil, ruhsal olarak da özgüveninizi artırır. Fit ve sağlıklı olmanıza yardımcı olan fitness ürünleri, birçok marka tarafından geliştirilir. Alanında uzman kişilerin desteğini alan markalar, sporcuları dinamik ve zinde tutmak için en doğru ekipmanları tasarlar. Kas geliştirmek, vücut şekillendirmek ya da fit ve sağlıklı görünmek için yapılan egzersizlerin daha verimli olmasını sağlayan fitness ve kardiyo ekipmanları, en uygun fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor.

Sağlıklı ve Zinde Olmanıza Yardımcı Fitness Ekipmanları

Günümüzde spor salonları, birçok ekipman ve imkanı bir arada sunan oldukça komplike alanlardır. Fakat üye olduktan sonra günün yorgunluğu başta olmak üzere bazı bahanelerle devamlılık sağlanamaz. Bu sorunun önüne geçmek adına spor salonunu evinize taşımak ve doğru ekipmanlarla mini spor salonunuzu kurmak, size hem zaman kazandırır hem de bahanelerin azalmasına yardımcı olur.

 • Fitness ürünleri, farklı özellikleri olan ve vücudun farklı bölgelerinin çalışmasına yardımcı olan ürünlerdir. Yürüyüş ve koşu yapmak istediğinizde koşu bantları doğru seçim olacaktır. Çok sıcak veya soğuk günlerde açık alanda yürüyüş yapmak oldukça zordur. Fakat evinizde bulunan koşu bandı sayesinde rahatlıkla istediğiniz her an yürüyüş yapabilirsiniz. LCD ekranları sayesinde yürüme mesafesi, yaktığınız kalori, zaman ayarı, hız kademeleri gibi birçok özelliği takip edebildiğiniz koşu bantları ile zinde bir yaşam sizi bekliyor.
 • Çalışma istasyonu modelleri, hem yer olarak size avantaj sağlar hem de birçok egzersizi üzerinde yapmanıza imkan tanır. Tüm kasların çalışmasına yardımcı olan alet; shoulder press, abdominal crunch, pectoral fly gibi birçok hareketi rahatlıkla yapmanızı sağlar.
 • Ağırlık aletleri arasında yer alan halter ve dambıl setleri, vücut geliştirmenin temel ürünleri arasında yer alır. Vücudunuzu şekillendirmek ve kas kütlesi kazanmak için temel hareketlerin birçoğunu dambıl ile yapabilirsiniz. El anatomisine uygun olarak tasarlanan dambıl ve halterler, sağlam yapıları sayesinde oldukça uzun süre rahatlıkla kullanılabilir.
 • Barfiks çekmeyi kolaylaştıran ve evinizde dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz kapı barfiks veya duvar barfiks ürünleri; sırt, kol ve omuzların çalışmasına yardımcı olur. Oldukça başarılı ve güçlendirici bir hareket olan barfiks sayesinde vücudunuzun şekillenmesini hızlandırabilirsiniz.
 • Fitness ürünleri arasında yer alan sixpad egzersiz aleti, ufak titreşimlerle vücuttaki kasları uyaran bir cihazdır. Gün içerisinde yapılan egzersizlere ara vermek istemediğiniz sixpad cihazını kullanarak rahatlıkla formunuzu koruyabilirsiniz.

Kardiyo ve Pilates Ekipmanları İle Formunuzu Daima Koruyun

Kardiyo, kondisyonu artırmak ve vücudu zinde tutmak için yapılan egzersizler bütünüdür. Bu egzersizler sırasında vücut limitlerine kadar zorlanarak en verimli hale getirilmeye çalışılır. Doğru ekipmanlarla desteklenen kardiyo sonrasında yakılan kalori ve atılan ter sonuçları gördüğünüzde size oldukça güzel gelecektir.

 • Kondisyon ürünleri denildiğinde akla ilk gelen ürün, kondisyon bisikletidir. Kondisyon bisikletleri; manyetik, motorlu, kayışlı ve mekanik gibi 4 farklı başlık altında toplanır. Yaşam alanının büyüklüğüne ve bütçenize göre seçim yapabilirsiniz. Kondisyon bisikletleri, nabız ölçmeden yakılan kaloriye, farklı bisiklet sürüş modlarından sağlık bilgilerine kadar uzanan geniş bilgileri, LCD ekranlar üzerinden takip etmenizi sağlar.
 • Form tutmak ve farklı kas gruplarını efektif bir şekilde çalıştırmak için oldukça verimli olan pilates, doğru ekipmanlarla yapıldığında daha iyi sonuçlar almanızı sağlar. Pilates topu, pilates matı, pilates çemberi, direnç lastiği başta olmak üzere tüm pilates ekipmanlarını set halinde alabilir veya ihtiyacınız olanları tek tek sipariş edebilirsiniz.
 • Spor yapmayı daha keyifli hale getiren kardiyo ekipmanları; hız, zaman ve mesafe gibi ayarları yapmanıza imkân tanır. Kişisel programınızı belirleyerek bu süreleri takip edebilir ve düzenli sporun sonuçlarını kısa sürede görebilirsiniz.
 • Kardiyo ekipmanları arasında yer alan trambolin, oldukça fazla kalori yaktıran bir egzersiz aletidir. Çünkü zıplamak, tüm vücudun tam olarak çalışmasını sağlar ve yüksek miktarda ter atmanızı sağlar. Zıplama yolu ile vücuttaki eklemleri sağlamlaştırabilir, zinde ve fit bir görüntü oluşturabilirsiniz.
 • Duruş bozukluğu ve sırt sorunları olanlar için kondisyon küreği oldukça faydalı bir kardiyo aletidir. Birçok kası faaliyete geçiren alet, sırtın güçlenerek daha sert olmasına yardımcı olur. Bu sayede duruş bozukluğunun önüne geçilir.
 • Atlama ipi, söz konusu kondisyon ve kardiyo olduğunda ilk akla gelen ürünler arasında yer alır. 

Zinde ve formda bir vücut için ihtiyacınız olan tüm fitness ürünleri ÇiçekSepeti’nde! Hemen web sayfası veya mobil uygulamayı ziyaret edin, fırsatları kaçırmayın!