İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Fiyto ÇiçekSepeti'nde!

Themra Bitkisel ailesinin bir üyesi olan Fiyto, firmanın 1990 yılından bu yana kalitesinden ödün vermeden ürün geliştirmeye devam edip, faaliyet alanını her geçen gün biraz daha genişletmesiyle ortaya çıkmış bir markadır.

Sağlıklı yaşamı bir hayat biçimi olarak kabul eden ve insan sağlığına yararlı, yüksek kalite standartlarında ürünler üreten Fiyto, ÇiçekSepeti'ne özel fırsatlarla sizleri bekliyor.

Fiyto Ürünleriyle Saçlarınıza Işıltı Kazandırın

Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Fiyto, farklı saç sorunlarına doğal içerikli ürünleriyle etkili çözümler sunuyor. Saç güçlendirici, hızlı saç uzamasını destekleyen, saç dökülmesini engelleyen ve kepek karşıtı ürünleriyle can sıkıcı saç sorunlarına uygun ürünler üretiyor. Tüm bunları saçın yapısını destekleyen ve kaybettiği ışıltıyı geri kazanmasını sağlayan formüllerle sizlere sunan Fiyto, her kullanımda farkını hissettiren markalardan.

Propolis, tarçın, ginseng, ardıç, keçiboynuzu gibi etkili ve doğal bitkilerin gücünden yararlanan Fiyto, doğanın iyileştirici ve güzelleştirici dokunuşu ile saçlarınızı okşayacak. Saçlarınızdaki ışıltının nedenini merak ettirecek ürünleriyle Fiyto, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında! Siz de ihtiyacınıza en uygun indirimli Fiyto ürünlerini evinizin konforunu terk etmeden kolaylıkla satın alabilirsiniz.

ÇiçekSepeti'nin sunduğu özel fırsatlar, kampanyalar ve kolay ödeme koşulları sayesinde saçlarınızın ihtiyacı olan bakımı, avantajlı fiyatlarla sahip olacağınız Fiyto ürünleriyle sağlayın!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.