İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Flora ÇiçekSepeti’nde!

1988 yılında başlayan Çetin Plastik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.’nin hikayesi bugün İstanbul Arnavutköy’de 15.000 metrekare kapalı alanda yer alan modern fabrikada büyüyerek devam ediyor. Evsel temizlik gereçleri ve endüstriyel temizlik ekipmanları üretiminde öncü konumda olan Çetin Plastik; Flora ve Flosoft markaları altında 600’ün üzerinde ürün çeşidi ile pazarda güçlü bir şekilde yer alıyor.

Flora ürünleri, online alışverişe özel indirimler ve kampanyalarla ÇiçekSepeti’nde!

Evinize Çiçek Açtıracak Flora Ürünleri

Üretimden gelen gücünü Ar-Ge çalışmalarıyla destekleyen ve böylece birçok ürün için tasarım tescil ve faydalı model belgeleri alan Çetin Plastik, Flora ve Flosoft markaları ile yurt içinde olduğu kadar ihracat pazarlarında da öne çıkıyor. Flora, üretim kalitesi, pazara sunulan yeni ürün çeşitliliği ile birlikte müşteri memnuniyeti konusunda lider konumda. Geniş ürün paletinde evinizin ihtiyacı olabilecek yüzlerce ürün bulunuyor. Hayatınızı pratikleştirecek ve ev işlerini çok daha kolay bir hale getirecek Flora ürünleri ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor.

Askılıklar, banyo aksesuarları, buz kırıcılar, camsiller ve diğer ev gereçleri Flora’nın kullanışlı tasarımlarıyla şekilleniyor. Faraş, fırça, gırgır, mikrofiber bez, mop ve aparatları, tatsız temizlik işlerini en kolay ve işlevsel şekilde bitirmenize olanak tanıyor. Düzenli evlerin olmazsa olmazları saklama kutuları ise hayalinizdeki görüntüyü size sunarak dekorasyonunuzun şıklığını korumanızı sağlıyor.

Evinizin konforun terk etmeden alışverişinizi tamamlamak, indirimli Flora ürünlerini kapınıza teslim edilecek şekilde satın almak için hemen ÇiçekSepeti’ni ziyaret edebilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.