Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
BURADAN
BAŞLAYIN

İstanbul - Florya Çiçekçileri

Florya semtindeki sevdiklerinize çiçek göndermek istiyorsanız, Florya Çiçek Siparişi sayfamızdan istediğiniz gün ve saatte teslim edilmek üzere taze çiçeklerden hazırlanan şık bir çiçek aranjmanını online olarak sipariş verebilirsiniz. Türkiye çapında dağıtım ağına sahip Çiçek Sepeti ile İstanbul-Florya semtine göndereceğiniz çiçek siparişleriniz aynı gün teslim edilmektedir. ÇiçekSepeti'nin Florya çiçekçilik bayisinden tasarım vazolar içerisinde çeşitli çiçekler ile hazırlanan aranjmanlar, kucak dolusu çiçek buketleri, uzun ömürlü saksı bitkileri ve özel davetler için çelenkler ile kutlama sepetleri gönderebilirsiniz.

- Beğendiğiniz Çiçeği Seçin

- Güzel bir kart notu oluşturun (isterseniz sesli mesajınızı oluşturun)

- Çiçeğinizi aynı gün Florya'deki sevdiklerinize teslim edelim.

Arnavutköy ilçesine bağlı Florya semti için veya İstanbul için çiçek siparişi vermek Çiçek Sepeti ile çok kolay.

Florya Çiçek Siparişi

Güzel manzaraların, sevdiklerinizle keyifli zaman geçirebileceğiniz tesislerin ve alışveriş yapmak için farklı mağazaların semti olan Florya’da yaşayan sevdiklerinize onları düşündüğünüzü göstermek için ya da önemli günlerde sevindirmek için çiçek yollamak artık en yakın çiçekçiye gitmekten daha kolay. İstanbul’un gözde semtlerinden biri olan Florya çiçek siparişi söz konusu olduğu zaman en kolay yöntemleri sunar. ÇiçekSepeti Florya sayesinde artık dünyanın neresinde olursanız olun online siparişle Florya’daki sevdiklerinize çiçek yollayabilirsiniz. Anneler Günü, Babalar Günü, Sevgililer Günü, yılbaşı, dini bayramlar ve doğum günleri gibi özel anlarda tek bir tıkla en güzel çiçeklerin siparişini verebilirsiniz.

İstanbul - Florya Çiçekçi

Florya, farklı zevklere hitap eden alışveriş merkezleri, butik mağazaları ile ünlüdür. Çevre semtlerden dahi alışveriş için ziyaretçileri sıklıkla misafir eder. Su canlılarına meraklı olanların, çocukların ve öğrencilerin özellikle ilgisini çeken bir akvaryum olan Aqua Florya, yolu bu semte düşen herkesin uğraması gereken noktalar arasında yer alır. Şehirin gürültüsünden kaçıp soluklanmak isteyenler için piknik ya da yürüyüşler için ideal olan Atatürk Ormanı ve mutlaka ziyaret edilmesi gereken Atatürk Ormanı da Florya dendiği zaman akla gelen önemli yerler arasında bulunur. Bu güzel semtin her bir köşesinde bulunan Florya çiçekçileri de ÇiçekSepeti sayesinde herkesin çiçek siparişlerini hızlı bir şekilde teslim edebilir. Çiçek Sepeti Florya’nın bütün mahallelerine ve sokaklarına siparişinizi belirlediğiniz saatler içinde teslim eder. Özel günlerinizde sevdiklerinizden uzak olsanız da onları düşündüğünüzü zarif bir şekilde hatırlatabilirsiniz. ÇiçekSepeti Florya ile tek bir tıkla dilediğiniz çiçekler arasından seçim yapabilirsiniz. Sevgilinize kırmızı güller, arkadaşlarınıza neşeli teraryumlar yollayabilir, aile büyüklerinize zarif papatyalar gönderebilirsiniz.

ÇiçekSepeti Florya’da!

ÇiçekSepeti sayesinde Florya’ya çiçek göndermek artık çok kolay. Web sitesinden ya da uygulamayı indirerek sadece birkaç dakika içinde zengin buket ve saksı çiçekleri arasından istediğinizi seçebilir ve siparişinizi günün istediğiniz saati verebilirsiniz. Teslimat saatini belirlemek de yine size kalır. ÇiçekSepeti Florya aynı gün teslim çiçek fırsatıyla son dakika hediyelerini çok daha gösterişli bir hale çevirir. Dönemsel düzenlenen kampanyalar ve indirimlerden de faydalanarak ÇiçekSepeti üzerinden Florya’nın her noktasına çiçek yollayabilirsiniz.