Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
BURADAN
BAŞLAYIN

Foça Çiçek Siparişi

İzmir'in en çok tercih edilen tatil bölgelerinden biri olan Foça ilçesinin tüm çiçek siparişleri ÇiçekSpeti'nden! Siz de İzmir/Foça çiçek siparişi için ÇiçekSepeti'nin avantajlı fiyatları ile alışveriş yapabilir ve çiçeklerinizi Foça'daki sevdiklerinize aynı gün içinde ulaştırabilirsiniz. ÇiçekSepeti'nin güçlü dağıtım ağı ve geniş ulaşım imkanları sayesinde Eski Foça, İsmetpaşa, Fevzipaşa, Fatih ve Cumhuriyet gibi Foça'nın tüm merkez mahallelerine aynı gün içinde çiçek gönderimi yapabilirsiniz. ÇiçekSepeti Foça köylerine bile kolaylıkla ulaşıyor. Dilerseniz Çakmaklı, Hacıveli, Horozgediği, Yeniköy gibi Foça'ya bağlı olan daha birçok köye de çiçeklerinizi ulaştırabilirsiniz. Anneler Günü, Babalar Günü, Sevgililer Günü, yılbaşı veya dini ve resmi bayram günleri gibi yoğun zamanlarda bile Foça çiçekçi dükkanlarının en taze çiçeklerine ve en şık aranjmanlarına ÇiçekSepeti ile ulaşabilirsiniz.

İzmir-Foça Çiçekçileri

Foça İzmir'in en eski yerleşim alanlarından biri. Antik Çağ'da İyonlara ev sahipliği yapan Foça bugün tarihi dokusu, mavi bayraklı koyları, mimarisiyle dikkat çeken taş evleri ve gün batımı manzaralarıyla tanınır. Sakin bir deniz tatili için ilçeye gelenlerin yanı sıra kültür sanat gezileri için Foça'yı tercih eden turistler de var. İlçeyle özdeşleşmiş olan en ünlü yer Homeros Destanı'nda da geçen Siren Kayalıkları. Denize girmenin yasak olduğu bu alan başta fok balıkları olmak üzere birçok balık türlerine ev sahipliği yapar ve ziyaretçilerine deniz canlılarını izleme fırsatı sunar. İyon kentinden kalma en önemli tarihi yapılardan biri olan Athena Tapınağı da Foça ilçesinde yer alır ve sadece bu tapınak bile her yıl dünyanın birçok ülkesinden gelen turistleri misafir eder. Bölgede bulunan eski yel değirmenleri ise fotoğrafçıların en sevdiği alanlardan biri. Özellikle düğün fotoğrafları çektirmek isteyen gelin ve damat adaylarının yolu mutlaka eski yel değirmenlerine düşer. Başta Eski Foça olmak üzere Foça'nın birçok mahallesi ve köyü ziyaretçilerine değişik güzellikler sunar. Bu güzelliklerden biri de Foça ilçesi çiçekçileri. Sayısız çiçek çeşidi sunan Foça çiçekçi dükkanlarının en taze çiçeklerine ÇiçekSepeti ile tek tıkla ulaşabilirsiniz. Üstelik tüm siparişleriniz ÇiçekSepeti farkıyla aynı gün içinde Foça merkezindeki tüm adreslere gönderiliyor!

ÇiçekSepeti Foça'da!

Türkiye'nin en zengin çiçek çeşidine sahip olan ÇiçekSepeti güçlü dağıtım ağıyla da tüm çiçek siparişlerine başarıyla yetişiyor. Foça ilçesi çiçekçileri ile birlikte çalışarak bölgenin tüm merkez mahallelerine bir gün içinde ulaşmayı başarıyor. Online siparişlerin hepsi Foça çiçekçi dükkanlarının en iyilerinden temin ediliyor ve en zarif aranjmanlarıyla birlikte sunuluyor. İzmir-Foça'ya çiçek gönder seçenekleri arasında en avantajlı fiyatları da yine ÇiçekSepeti sunuyor. ÇiçekSepeti ile 7/24 sipariş verebilir, Foça'daki sevdiklerinizi tüm özel günlerinizde mutlu edebilirsiniz.

Foça'ya Yakın Diğer Bölgelere Çiçek Siparişi