İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Formmaxglas ÇiçekSepet’inde!

Evinde keyifli vakit geçirmeyi sevenler için televizyon vazgeçilmezler arasında yer alır. Fakat kullanıcıların birçoğu ürünün sağlamlığını ön planda bulundurur. Bu noktada Formmaxglas vizyonu ve misyonuyla kalitesini ortaya koyarak kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun ürünler üretir. ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinden yararlanarak markanın ürünlerine göz atabilirsiniz.

Formmaxglas Ekran Koruyucu Çeşitleri

Formmaxglas ekran koruyucular TV’ye gelebilecek olası hasarları önlemek için kullanılır. Televizyonun orijinal görüntüsünde herhangi bir bozulma yapmaz ve güvenle kullanılabilir. İnce ve sağlam bir yapıya sahiptir. Kaliteli malzemelerden üretilir. Bu sayede darbelere karşı dayanıklılık gösterir. Ekranın temizlenirken çizilme gibi durumlara karşı koruma sağlar.

  • Formmaxglas TV ekran koruyucu olası darbelere karşı ekranın kırılma riskini en aza indirir. Bu sayede televizyonunuzu sağlam bir şekilde uzun yıllar kullanabilirsiniz.
  • Formmaxglas ürünleri genel olarak kalitesiyle kullanıcıların beğenisini kazanır. Birçok ekran koruyucunun aksine son derece ince bir yapıya sahiptir. İnceliğine ek olarak sağlamlığıyla sevenlerini cezbeder ve güvenle kullanılabilir.
  • Formmaxglas özelliklerinin arasında mavi ışık kesici olması ön plana çıkar. Mavi ışınlar gözün görmesini sağlayan retina tabakasına direkt olarak ulaşır. Gözde var olan filtreler mavi ışınlara karşı yeterli korumayı sağlayamadığından uzun vadede görme bozukluğu gibi sorunlarla karşılaşılabilir. Bu noktada Formmaxglas’ın ekran koruyucu çeşitleri mavi ışığı engelleyerek göz sağlığını korumada etkili olur.

Formmaxglas Fiyatları

Formmaxglas fiyatları ihtiyacı olan herkesin rahatlıkla satın alabilmesi için uygun aralıklara sahiptir. Bu fiyatlar modelden modele ve boydan boya değişiklik gösterebilir. TV ekranınız küçükse daha cüzi miktarlarda bir ekran koruyucu bulabilecekken, ekranınız büyükse bu doğrultuda fiyatlarda artış olabilir.

Formmaxglas markası ürünlerinde kaliteyi ön planda tutan ve bu doğrultuda farklı model TV’ler için çeşitli ekran koruyucuları üreten bir markadır. Formmaxglas online alışveriş farkıyla ürünlerini kullanıcıyla bir araya getirir. ÇiçekSepeti’nden markanın ürünlerine göz atarak televizyonunuz için uygun olan ekran koruyucuyu satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.