İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Fosforlu Çubuk Modelleri

İçinde bulunan kimyasalların birbirine karışmasıyla aktif hale gelen fosforlu çubuk çeşitleri kamp, balıkçılık ve eğlence gibi geniş bir alanda kullanılır. Karanlık ortamlarda gerekli olan ışık ihtiyacını karşılayan fosforlu çubuklar, değişik yanma sürelerine sahip olarak üretilir. Farklı özellikleri bulunan fosforlu çubuk markaları arasından kullanım şeklinize göre seçim yapmak için ürünleri ÇiçekSepeti üzerinden inceleyebilirsiniz.

Işık Kaynağı Olarak Fosforlu Çubuk Çeşitleri

Geceleri kamp yaparken ya da balık avlarken ihtiyaç duyulan en önemli gereçlerden biri de kullanışlı bir ışık kaynağıdır. Kamp yaparken karanlıkta güvenli bir şekilde hareket etmek için hafif yapısıyla kolay taşınan fosforlu çubuk çeşitlerini kullanabilirsiniz. Kırıldığında içindeki kimyasalların aktive olmasıyla etrafını aydınlatmaya başlayan fosforlu çubuklar, uzun yanma süreleriyle de sizi yarı yolda bırakmaz. Bu çubukları doğada zor bir durumda kaldığınızda ya da yolunuzu kaybettiğinizde fark edilmek için de kullanabilirsiniz. Balık avlarken kullanılan çeşitleri, şamandıra çubuğuna ya da kamışa kolayca takabilirsiniz. Böylelikle oltayı yoklayan balıkları ve şamandırada oluşan hareketliliği gece karanlığında rahatlıkla takip edebilirsiniz. Fosforlu çubuk büyük, orta ve küçük boy seçeneklerinden birini tercih ederek gereksinim duyduğunuz oranda güçlü bir ışığa ulaşabilirsiniz.

Eğlenceli Anlara Eşlik Eden Fosforlu Çubuk

Gece açık alanda parti düzenlerken ya da herhangi bir konser etkinliğine katıldığınızda ortamı daha da eğlenceli hale getiren özel ışıklandırmalardır. Bu ışıklandırmalardan biri olan fosforlu çubuklar, pile ya da şarja gerek olmadan çevresine ışık yayar. Birçok farklı renk seçeneği bulunan fosforlu çubuklar ortama canlı ve enerjik bir hava katar. Fosforlu ışık çubuğu çeşitlerini kullanıma hazır hale getirmek için sadece basit bir bükme hareketi yeterli olur. Fosforlu çubukların bazı çeşitlerini uçlarından birleştirip bilezik ve kolye olarak da kullanabilirsiniz. Bu şekilde gece düzenlenen partilerde eğlenceli ve dikkat çekici bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Hesaplı Fosforlu Çubuk Fiyatları

Etrafına ışık saçarken ısı yaymadığı için güvenli bir şekilde kullanılabilen fosforlu çubuklar, uygun fiyat seçeneklerine sahiptir. Fosforlu çubuk fiyatları ürünlerin boyutlarına, yanma sürelerine ve markalara göre değişkenlik gösterir. Uygun ve hesaplı fiyat seçeneklerinden faydalanarak fosforlu çubuklara sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden sipariş verebilirsiniz. Fosforlu çubuk satın al işlemini gerçekleştirerek zahmetsiz ve güvenli bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.