Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Foto Kamera Kablosu

Fotoğraf kamera kablosu, fotoğraf makinelerini bilgisayar ve televizyon gibi diğer elektronik cihazlar ile senkronize etmenize yardımcı olur. Yedekleme ve dosya aktarımı için de kolaylık sunan kabloların farklı uç seçeneklerine sahiptir.

Fotoğraf makinesi ya da kamera için tasarlanan kabloların bir ucunda USB girişi, diğer ucunda ise USB, Micro USB ya da Type C bulunur. Fotoğraf makineniz için bir kablo arıyorsanız, ilk olarak cihazınızın kablo girişinin hangi uç türüne sahip olduğunu belirlemeniz gerekir.

Belgelerinizi Foto Kamera Kablosu İle Güvenle Aktarın

Her ne kadar fotoğraf makinesi ya da kameranızın bellek kapasitesi oldukça geniş olsa da, bu kapasite doldukça cihazda yavaşlama meydana gelebilir. Bilgisayarların sabit bellekleri, hard diskler ya da telefonunuzda kullandığınız bir SD kart, kayıt cihazınızda sakladığınız verileri aktarabileceğiniz alanlardan bazılarıdır.

Fotoğraf makinesi USB kablosu ile cihazınızı bilgisayardan televizyona USB girişi bulunan birçok elektronik cihaza kolaylıkla bağlayabilirsiniz. Fotoğraf makinesinin hafıza alanında büyük yer kaplayan fotoğraf ya da videoları silmek yerine farklı platformlara aktararak anılarınızı güvenle saklayabilirsiniz.

Foto Kamera Kablosu Çeşitleri

Fotoğraf makinesi şarj kablosu, cihazınızı güvenle şarj etmeniz konusunda size yardımcı olur. Type C, Micro USB ve USB girişi bulunan fotoğraf makinesi ve kamera bağlantı kabloları içerisinden kendi cihazınız ile uyumlu modeli bulmak ise çok kolaydır.

Makineniz içerisinde yer alan anılarınızı fotoğraf makinesi aktarım kablosu ile dilediğiniz cihazda güvenle saklayabilirsiniz. Yüksek çözünürlüklü, büyük MB ya da GB değerindeki videoları dahi saniyeler içerisinde başka bir cihaza aktarabilirsiniz.

Hızlı Aktarıma Sahip Foto Kamera Kablosu İle Zamandan Tasarruf Edin

Fotoğraf makinesi USB kablosu fiyatlarını belirleyen birkaç kriter bulunur. Kablo boyutu ve cihaz uyumluluğu bu kriterlerden bazılarıdır. Kamera kablolarının bazı modellerini hem cihazınızı şarj etmek hem de aktarım yapmak için kullanabilirsiniz.

Siz de ÇiçekSepeti üzerinden fotoğraf makinesi ya da kameranız ile uyumlu kablo seçeneklerine göz atabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza hitap eden modeli hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.