İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Foto Kamera Kablosu

Cep telefonu aksesuarları altında bulabileceğiniz foto kamera kablosu, fotoğraf makineleri ya da kameraların bilgisayar gibi diğer cihazlara bağlanmasını sağlayan aksesuardır. Bu tür kabloların bir ucunda USB girişi, diğer ucunda ise Type C ya da Micro USB uç yer alır.

Fotoğraf makinesi ya da kameraların içerisinde fazla miktarda fotoğraf/video barındırmak, cihazın yavaşlamasına sebep olabilir. Bu sebepten dolayı kayıt cihazınızın içerisindeki belgeleri mümkün olduğunda bilgisayar ya da diğer cihazlarınıza aktarmanız gerekir.

Hızlı Belge Aktarımı İçin Foto Kamera Kablosu

Fotoğraf ya da kameranızın kablo girişini belirledikten sonra sizin için en uygun kabloyu bulmak oldukça kolaydır. USB kamera kablosu modellerinin bir ucunda yer alan USB, fotoğraf ve kameraların bilgisayardan televizyona USB girişi bulunan her elektronik cihaza kolaylıkla bağlanmasını sağlar.

En kaliteli kamera kablosu, ihtiyaçlar ve cihazların çeşitliliği konusunda kişiden kişiye değişiklik gösterir. Birçok elektronik cihaz ile uyumlu girişi bulunan kablolar ile fotoğraf makinesi ya da kameranızın içerisindeki belgeleri diğer cihaza aktarabilirsiniz. Ayrıca bu kablolar yardımıyla yedekleme işlemini de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Foto Kamera Kablosu Çeşitleri

Dış ortam kamera kablosu, görüntülü güvenlik sistemlerinin monitörlere bağlanması amacıyla tasarlanır. Bu tür kablolar fotoğraf ve video kayıt makinelerine kıyasla daha uzundur. Dış ortam kamera kabloların uç kısımları CCTV bir diğer adı ile güvenlik kameralarının bağlantıları ile uyumludur.

Foto kamera kablolarını fotoğraf ve video ile ilgilenen sevdiklerinizin için hoş bir hediye olarak da tercih edebilirsiniz. Kamera kablolarının beyaz ve siyah haricinde kırmızı, mavi ve yeşil renk seçeneklerine de göz atabilirsiniz.

Foto Kamera Kablosu İle Güvenli Yedekleme

Kablo boyutu, 2+1 kamera kablosu fiyatlarını belirleme konusunda önemli bir rol oynar. Güvenlik kameralarının monitör bağlantısında kullanılan 2+1 kamera kabloları 100 metre, 250 metre ve 500 metre gibi farklı uzunluklara sahiptir.

ÇiçekSepeti üzerinden cihazınıza uyumlu kabloyu geniş model yelpazesi ile kolaylıkla bulabilirsiniz. Farklı uzunluk ve uçlara sahip olan kablolar içerisinden ihtiyacınıza uygun seçeneği hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.