Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Foto Kamera

Bütün özel kutlamalarınızda, sevdiklerinizi mutlu etmek istediğiniz günlerde ve kendinizi şımartmak istediğinizde, ihtiyacınız olan tüm güzel hediyeleri birbirinden özgün tasarımları bir araya getiren ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. Üstelik, aynı gün teslim etme avantajı sunan ÇiçekSepeti, zamansız sürprizlere ve hediyelere de imkân tanıyor. İçeriğini her geçen gün yenileyen ve genişleten ÇiçekSepeti, farklı kategorileri ile her zevke hitap ediyor. Amatör ya da profesyonel tüm fotoğraf meraklılarını kendine hayran bırakan makine ve aksesuarlar, ÇiçekSepeti’nın foto kamera bölümünde sizi bekliyor.

Zamansız Fotoğraflara İmza Atın

FujiFilm Intax serisinin en dinamik ve en romantik çizgilerini bir arada bulabileceğiniz fotoğraf makineleri, yumuşak çizgileri ve eğlenceli tasarımları ile dikkat çekiyor. Bombeli gövde, yuvarlatılmış köşeler ve işlevsel detaylarla herkesi kendine hayran bırakan FujiFilm Intax Mini serisinde pastel tonlar kadar canlı renklere de yer veriliyor. Intax serisinde uçuk yeşil, şeker pembe, süt mavi gibi soft renkler, fuşya ve kırmızı gibi canlı tonların yanı sıra, klasik severler için siyah ve beyaz gövdeye de yer veriliyor. Hem sevdiklerinize hem de kendinize yalnızca fotoğraf makinesi değil, anılarınızın en canlı halini hediye edebileceğiniz Intax serisi için gereken şipşak filmler de bu bölümde sizleri bekliyor. FujiFilm Intax Mini serisini özel günlerde ve yıl dönümlerinizde hediye edebilir, kendinize alarak yepyeni bir hobi edinebilir ya da dostlarınıza anlamlı bir sürpriz yapabilirsiniz.

Çocuklarınıza Bakış Açısı Kazandırın

Doğum günü, karne, yeni yıl, bayram ya da tatil hediyesi olarak alabileceğiniz çocuk dijital kamera fotoğraf makinesi serisi çocuklarınızı sanatla buluşturuyor. Dikkat çeken pastel renkleri ve sevimli tasarımları ile çocuklar bu seriye bayılıyor. Minik ellerin rahatça kullanabilmesi için ideal boyutlarda tasarlanan çocuk fotoğraf makineleri dijital zoom, otomatik portre, gece-gündüz çekim modu, kırmızı göz ayarı gibi kompakt makine özellikleri de taşıyor. Çocuklar bu makine ile hem eğleniyor hem de sanatsal yönünü güçlendiriyor ve yaratıcılığını artırıyor. Çocuklarınıza, arkadaşlarınızın çocuklarına, kardeşlerinize ya da yeğenlerinize hediye edebileceğiniz çocuk fotoğraf makinesi serisi ile siz de onlara farklı bir bakış açısı kazandırabilirsiniz.

Profesyonel Fotoğraflar Çekin

Fotoğrafçılığı hobi haline getirmiş ya da fotoğrafla derinlemesine ilgilenen herkesin ihtiyacı olan ekipman ve aksesuarlar da foto kamera bölümünde bulunuyor. Farklı kullanım amaçlarına yönelik olarak şekillendirilen geniş tripod seçkisinde çeşitli fotoğraf makineleri ile uyumlu pek çok model bulunuyor. DSLR makineler, kompakt makineler ve cep telefonları ile birlikte kullanabileceğiniz, farklı büyüklükteki bu tripodlar ile siz de profesyonel fotoğraflar çekebilir ya da fotoğrafçılığa ilgi duyan sevdiklerinize işlevsel bir hediye verebilirsiniz.

Youtube Videolarınızla Dikkat Çekin

Video ya da fotoğraf çekerken daha profesyonel işlere imza atmak istiyorsanız, bu ışık serileri tam size göre. tek olarak ya da kit şeklinde satın alabileceğiniz ışıklandırma elemanları, youtube videolarınızın çok daha kaliteli ve dikkat çekici görünmesini sağlıyor. Ring ışık alternatifleri ile yüz çekimleriniz daha aydınlık, soft boxlar yardımı ile genel ortam ışığınız çok daha yumuşak bir hale geliyor. Bu ışık kitleri içinden ihtiyaç duyduğunuzu seçerek

Youtube videolarınızı çok daha kaliteli bir hale getirebilirsiniz. Fotoğraf makineleriniz ve lensleriniz için ihtiyaç duyacağınız kullanışlı ve şık çantaları, şipşak fotoğraf makineleri için gereken filmleri, fotoğraf kağıtlarını ÇiçekSepeti’nden kolay ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Sevdiklerinizin fotoğraflarını bastırabilir, özel olarak tasarlanan aksesurları onlar için kişiselleştirebilirsiniz. Tüm bu birbirinden güzel hediyeleri taptaze çiçeklerle sunabilir ve hem kendiniz hem de sevdikleriniz için unutulmaz anlar yaratabilirsiniz.