İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Fotoğraf Makinesi Hafıza Kartı

Fotoğraf makinesi hafıza kartı, dijital fotoğraf makinelerinde kullanıma uygun olan bir aksesuardır. Fotoğraf makineleri, çekilen fotoğrafları depolayabilme açısından belirli bir hafıza alanına ihtiyaç duyar. Özellikle uzun yolculuklarda tüm fotoğraflarınızı makine içerisinde saklayabilmeniz için yeterli depolama alanı sunan bir hafıza kartı edinmeniz gerekir.

Fotoğraf makineniz için bir hafıza kartı seçerken, makinenizin çekim kalitesini de göz önünde bulundurmanız gerekir. Örneğin 4K kalitede çekim yapan fotoğraf makinelerinde kapsamlı bir depolama alanına ihtiyaç duyulur. Fotoğraf makinesi hafıza kartı önerisi listelerini inceleyerek ihtiyaçlarınıza yönelik modele karar verme sürecini hızlandırabilirsiniz.

Fotoğraf Makinesi Hafıza Kartı İle Anılarınızı Güvenle Depolayın

Fotoğraf makinesi hafıza kartları farklı GB kapasitelerine sahiptir. Fotoğraf makinesi hafıza kartı 8 GB, profesyonel olmayan 720p ya da 1080p çekim yapabilen makineler için yeterli bir alan kapasitesi sunar.

Fotoğraf makinesi hafıza kartı 64GB, profesyonel fotoğraf makineniz için tercih edebileceğiniz modeller içerisinde yer alır. Hafıza kartı seçiminde, tercihlerinizi fotoğraf makinesinin artırılabilir hafıza düzeyini aşmayacak bir modelden yana kullanmanız gerekir.

Geniş Bir Saklama Alanı İçin Fotoğraf Makinesi Hafıza Kartı

Foto & kamera kategorisi altında bulabileceğiniz fotoğraf makinesi hafıza kartları, artırılabilir hafızası bulunan fotoğraf makinelerinde kullanıma uygundur. Çekim kalitesi arttıkça, fotoğraf boyutları da aynı oranda artar.

Kartı, makinenin kart yuvasına yerleştirerek kullanabilirsiniz. Aktarım hızı, fotoğraf makinesi hafıza kartı tavsiyelerinde dikkat edilen bir kriterdir. Ayrıca dijital fotoğraf makineleri için tasarlanan hafıza kartlarını fotoğraf ile uğraşan bir sevdiğinize hediye etmek amacıyla da satın alabilirsiniz.

Fotoğraf Makinesi Hafıza Kartı Fiyatları

Hafıza alanı ve depolanan belgelerin aktarım hızı, fotoğraf makinesi hafıza kartlarının fiyatlarını belirleyen kriterlerden bazılarıdır. Profesyonel fotoğraf makinesi hafıza kartı, yüksek çözünürlüklü görüntüleri silmeye ihtiyaç duymadan güvenle fotoğraf makinesi içerisinde muhafaza etmenize yardımcı olur. Fotoğraf makinesi hafıza kartı 16 GB gibi orta kapasitede çeşitleri 1080p kalitede çekim yapan makinelerde kullanım için tercih edebilirsiniz. ÇiçekSepeti üzerinden ihtiyacınıza ve fotoğraf makinenizin hafıza alanına uygun hafıza kartına hızlı ve güvenli bir şekilde sahip olabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.