İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Fotoğraf Makinesi Yazıcısı

Fotoğraf makinesi yazıcısı, ışığa duyarlı özel kimyasal kağıtlar yoluyla fotoğraf makineleri ya da telefondaki fotoğraflarınızı pratik bir şekilde basılı hale getirmenizi sağlar. Yazıcıdan basılı fotoğraflar alabilmeniz için polaroid film ya da termal kağıt edinmeniz gerekir.

Telefonunuzdaki fotoğrafları anında basabileceğiniz yazıcı fotoğraf makinesinin kullanımı oldukça basittir. Kompakt yapıları ile taşınabilir özelliği de bulunan cihazlar ile anılarınızı saniyeler içerisinde fiziki bir belgeye dönüştürebilirsiniz.

Fotoğraf Makinesi Yazıcısı İle Anılarınızı Saklayın

Foto yazıcısı, fotoğrafları basılı hale dönüştürürken iç mekanizmasında termal yazıcı boyası ya da mürekkep baskı sisteminden yardım alır. Mürekkepsiz çalışan fotoğraf yazıcılarının boyutları mürekkep baskılı cihazlara nazaran daha küçüktür.

Akıllı telefonlara bağlanarak kullanılan fotoğraf yazıcıları USB yoluyla ya da kablosuz bir şekilde akıllı telefon ile senkronize edebilirsiniz. Yazıcılar üzerinde yer alan işaretler üzerinden şarj durumu ve kalan basım adedi gibi bilgileri öğrenebilirsiniz. Portatif fotoğraf yazıcısının hafif ve küçük boyutlu yapıları ile dilediğiniz her anda pratik bir şekilde fotoğraflarınızı basabilirsiniz.

Yüksek Görüntü Kalitesi İçin Fotoğraf Makinesi Yazıcısı

Fotoğraf makinesi yazıcıları ile anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Fotoğraf yazıcı mini, genellikle 10 film kapasiteli ve kablosuz bir şekilde akıllı telefona bağlanan cihazlardır. Cep boyutu yazıcıların pil ömrü ve baskı sayısını öğrenmek için yazıcının akıllı telefon uygulamasını kullanabilirsiniz.

Fotoğraf makinesi yazıcıları ile alacağınız baskılardan mini bir albüm oluşturabilir, anılarınızı fiziki bir şekilde saklayabilirsiniz. Akıllı telefon ya da fotoğraf makinelerindeki fotoğrafları basılı hale getiren cihazlar, Bluetooth ya da Wi-Fi ağları ile diğer cihazlara bağlanır.

Her İhtiyaca Uygun Fotoğraf Makinesi Yazıcısı ÇiçekSepeti’nde

Fotoğraf makinesi yazıcısı seçimlerinde, baskı alacağınız fotoğrafların hangi kalitede ve boyutta olmak istediğini belirlemeniz gerekir. Polaroid filmi boyutunda mini baskılar için portatif cihazları, daha büyük boyutlu ve yüksek çözünürlüklü fotoğraflar için termal fotoğraf yazıcılarını tercih edebilirsiniz.

ÇiçekSepeti üzerinden ihtiyaçlarınıza yönelik fotoğraf makinesi resmi çıkaran cihazlara göz atabilir, dilediğiniz ürünü hızlı ve güvenli bir şekilde online satın alabilirsiniz. Siz de fotoğraf makinesi yazıcıları ile dijital ortamdaki fotoğraflarınızı basılı bir forma getirebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.