Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Fotoğraf Yazıcıları

Fotoğraflar, anıları daha kalıcı hale getiren ürünlerin başında gelir. En özel, unutulmasını istemediğiniz anları ölümsüzleştiren fotoğrafları elde etmenin pek çok yolu vardır. Evet, bir telefonla ya da fotoğraf makinesiyle çekilen fotoğraflar da anı ölümsüzleştirir ama her istediğinizde o fotoğrafı elinize almak, ona dokunmak, onu evinizin en güzel yerine asmak bambaşka duygular yaşatır. Gelişen teknolojiler sayesinde fotoğrafların baskısını almak da artık eskisi kadar zor değil. Baskı kalitesini koruyan, telefonunuz ile ya da fotoğraf makinesiyle kolayca bağlantı kurabilen ve istediğiniz fotoğrafı hemen size veren dijital baskı makineleri bulunuyor. Böylece çektiğiniz fotoğraflara tıpkı eskiden olduğu gibi fiziksel olarak sahip olabiliyorsunuz! ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinde Canon, Torima, Mitsubishi, Kodak, EPSON gibi fotoğraf alanında adını sık sık duyduğunuz markaların çeşitli ürünleri bulunuyor. Dijital olarak çektiğiniz fotoğrafları fiziksel hale dönüştürmek, hatta belki o fotoğraflarla kocaman albümler oluşturmak isterseniz tüm bu ürünleri online olarak inceleyip satın alabilirsiniz!

Fotoğraf Yazıcısı Modelleri

Fotoğraf yazıcıları pek çok şekilde işinizi kolaylaştıran ürünlerdir. Dijital olarak çektiğiniz fotoğrafları oturduğunuz yerden basmanızı sağlayan bu ürünler oldukça kolay bir kullanıma da sahiptir. Ürünler oldukça çeşitlidir. Dolayısıyla bu ürünler arasından kendiniz için en uygun modeli seçmeniz gerekir. Fotoğraf yazıcısı arayışındaysanız ve çeşitli modeller arasında kafa karışıklığı arıyorsanız fotoğraf yazıcısı modellerini iyice inceleyebilirsiniz. Genel olarak iki farklı türde fotoğraf yazıcısı vardır: Mürekkep püskürtmeli modeller ve boya süblimasyon yazıcıları. Bu ürünler arasında en yaygın olarak kullanılan, mürekkep püskürtmeli yazıcılardır. Mürekkep püskürtmeli yazıcılarda ayrıca farklı belgelerin ve dosyaların da baskısını alabilirsiniz. Fotoğraf yazıcılarının farklı modelleri bulunur:

  • Taşınabilir Fotoğraf Yazıcısı: Taşınabilir fotoğraf yazıcıları, her yere yanınızda götürebileceğiniz, kolay taşınabilir cihazlardandır. Akıllı telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan dilediğiniz anda istediğiniz fotoğrafın baskısını bu ürün sayesinde alabilirsiniz. Bir cep telefonu büyüklüğündeki bu ürünü çantanıza atıp anılarınızı istediğiniz anda fiziksel hale dönüştürebilirsiniz!
  • Cep Telefonu Fotoğraf Yazıcısı: Cep telefonlarına kablo ile ya da kablosuz olarak bağlanan fotoğraf yazıcıları vardır. Bu yazıcılar ile evde, işte, sokakta ya da dilediğiniz her yerde fotoğraf baskısı alabilirsiniz. Yine taşınabilecek kadar küçük bir boyutta olan bu yazıcıyı kolayca çantanızda istediğiniz yere götürebilirsiniz! 
  • Mürekkepsiz Fotoğraf Yazıcısı: Yeni teknolojilere sahip olan ürünlerden biri de mürekkepsiz fotoğraf yazıcısı modelleridir. Fotoğrafları kaliteli ve canlı renklerle basan mürekkepsiz fotoğraf yazıcıları sayesinde anılarınıza en iyi şekilde ulaşabilirsiniz! 
  • Lazer Fotoğraf Yazıcısı: Lazer ile yapılan fotoğraf baskıları da en iyi kalitedeki ürünlere ulaşmanızı sağlar. Üstün bir teknoloji olan lazer baskı, her modelde bulunmaz. 

Fotoğraf yazıcısı seçerken nasıl bir ürün istediğinize karar vermeniz gerekir. Küçük ve taşınabilir cihazların yanı sıra daha büyük ve sabit cihazlar da bulunur. Masaüstü yazıcı modelleri ve kompakt yazıcılar arasından kendiniz için en uygun modeli seçebilirsiniz. Taşınabilir modeller kendi içinde de çeşitli boyutlara ayrılır. Kare ve dikdörtgen formlardaki ürünlerden kendi zevkiniz ve bütçenize göre seçim yapabilirsiniz! 

Uygun Fiyatlı Fotoğraf Yazıcıları ile Anılarınız Her Zaman Sizinle Olsun!

Fotoğraf yazıcılarının fiyatları ürünlerin kullandığı teknolojilere, boyutlarına ve çeşitli özelliklerine göre farklılık gösterebilir. Yazıcı Printer, Tarayıcı, Aksesuar kategorisinde farklı seçenekleri inceleyerek kendiniz ya da sevdikleriniz için dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Dijital fotoğraflarınızı unutulmaz anılara dönüştürecek olan fotoğraf yazıcıları ile fotoğraflarınıza hayat verebilirsiniz. Kendiniz için en uygun yazıcıyı ÇiçiekSepeti’nde bulunan Canon, Torima, Mitsubishi, Kodak, EPSON gibi markaların ürünleri arasında seçerek anılarınızı somutlaştırabilirsiniz!