Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün

Fred Perry ÇiçekSepeti’nde!

Üçlü Wimbledon şampiyonu Fred Perry, bir pamuk iplikçisinin çocuğu olarak dünyaya geldi. 1952'de Fred Perry markasını kurdu ve aynı yıl ilk pike gömleğini tasarladı. Bu gömlek, gömlek, nesilden nesile İngiliz gençlik alt kültürlerinin sırtlarında spor giyimi sokak giyimine aşacaktı. Gömleğin üniformasızların üniforması olduğuna inanan marka, ürünleriyle kısa sürede gerçek bir simgeye dönüştü. Bugün de spor şıklığı tercih edenlerin tercihi olan marka, spor giyim ürünlerine klasik dokunuşlar katıyor.

Online alışverişe özel indirimli Fred Perry ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor. Uygun fiyat fırsatlarını yakalamak için hemen ürünleri keşfedin, tek tıkla, en uygun fiyatlı Fred Perry ürünleri ayağınıza gelsin.

Spor, Sade ve Şık Detaylarda Gizli Fred Perry

1952'de tenis oyuncularına polo tişörtler satan küçük bir marka olarak yola çıkan Fred Perry, müzikten, alt kültürlerden ve sokaktan ilham alan küresel bir markaya dönüştü. Ürün yelpazesi, erkekler, kadınlar ve çocuklar için giyim, ayakkabı ve aksesuarları içerecek şekilde genişlerken, polo tişörtler yaptığı işin merkezinde yer almaya devam ediyor. Her zaman markanın kalbinde, yaptığı her şeyde başarı ve mükemmellik sembolü olan Defne Çelengi yer alır. Elegant ve spor bir şıklığı simgeleyen markanın ürünleri, sizi her ortamda göz alıcı kılacak sade ama şık detaylara sahiptir.

Fred Perry ürünleri, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor! Siz de kampanyalı fiyatlar ve kolay ödeme koşullarından yararlanarak Fred Perry ürünlerini kapınıza teslim edilecek şekilde satın alabilirsiniz.