Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Bahar Kokulu Çiçek: Frezya

Anlamını, temsil ettiği mevsimden alan frezya, tıpkı bahar gibi umut ve sevgi doludur. Neşeyi, mutluluğu simgeler. Bu sebeple gününe neşe katmak istediğiniz herkes için frezya aranjmanlarını tercih edebilirsiniz. Çeşitli renklerde frezyaların bir araya getirilerek oluşturduğu aranjmanları veya farklı çiçeklerle birlikte hazırlanan etkileyici frezya tasarımlarını ÇiçekSepeti’nden inceleyebilir, dilediğiniz her an siparişinizi vererek sevdiklerinizi mutlu edecek sürprizler planlayabiliriz.

Mutlu Eden Frezya Aranjmanları

Bahar geldi mi vitrinlerde yerlerini almaya başlayan frezyalar, güneşin enerjisini hissettiren güzellikleri ile bulundukları ortama mutluluk katarlar. Farklı materyaller ile hazırlanmış rengarenk tasarım saksılar, cam vazolar, kütük platformlar ve buketler şeklinde hazırlanan frezyalar, etkileyici tasarımları en samimi halleri ile yansıtırlar. Enerji veren tonlarda çiçek renkleri ile ön plana çıkan frezyalar çoğunlukla sarı, pembe, kırmızı, turuncu, mor ve beyaz tonlarında çiçekler açarlar. Baskın tonlu renkleri bulunan bu çiçekler, çeşitli buketlere dahil edilerek daha enerjik aranjmanlar yaratırken sıklıkla tercih edilir. Bu çiçeklerin arasında hüsnüyusuf, lale, sümbül ve gül gibi birçok alternatif vardır.

Frezya çiçekleri renklerine göre çeşitli anlamlar taşır ancak genel anlamda sevgi ve güveni simgeler. Bu sebeple mevsim çiçekleri içerisinde en çok sevilen ve hediye olarak gönderimi tercih edilen çiçek türleri içerisinde yer alırlar. Sevdiklerinizin doğum günlerinde rengarenk frezyalar ile hazırlanan bir aranjman tercih ederek onun dostluğunun sizin için ne kadar önemli olduğunu ifade edebilirsiniz. Dekoratif saksılar içerisinde yer alan tasarımları tercih ederek ev veya işyerleri için zevkinizi yansıtan bir hediye seçebilirsiniz.

Anneler Günü, Babalar Günü veya Öğretmenler Günü gibi özel günlerde daha duygusal anlamlar içeren pembe frezyalar sipariş ederek sevginizi ifade edebilir, beyaz frezyalar ile masum hislerinizi yansıtabilirsiniz. Romantik kutlamalarda kırmızı frezyalar ile tutku dolu bir sürpriz planlayabilirsiniz.

Yeni iş ve bebek tebriklerinde sarı frezyalar seçerek yenilenmeyi, dostluğu ve bir arada olmayı temsil eden çiçekler ile sürprizinizi yapabilir, kısacası sevdikleriniz için önemli olan ve onların sizin için ne kadar önemli olduklarını vurgulamak istediğiniz her günde frezyaları tercih edebilirsiniz. Tüm bu anlarda frezya çeşitleri ile hazırlanan bir aranjman göndererek onlara olan sevgi ve güveninizi ifade edebilirsiniz.

En Sevdikleriniz İçin Mis Kokulu Bir Sürpriz

Frezya çiçeği denildiği vakit ilk akla gelen özellik çiçeğin benzersiz kokusudur. Frezyaların enerjik çiçekleri yaz meyvelerini andıran kokuları ile çeşitli aranjmanlara hayat verirler. Karşı koyması güç olan bu baskın özelliği ile tüm sevdiklerinizin kalplerini sevgi ile doldurabilirsiniz. Özel günlerin yanı sıra istemeden de olsa kalplerini kırdığınız sevdiklerinizden özür dilemek istediğiniz anlarda da taze kesme çiçekler ile hazırlanan frezya aranjmanlarından birini tercih edebilir, baharın ferahlığını ve huzurunu yansıtan bu çiçekler ile kendinizi affettirebilirsiniz. Bunlara ek olarak gelin buketleri içerisinde de sıklıkla kullanılan frezyalar hem kokuları ile hem sakin görünümleri ile farklı tarzlardaki çeşitli gelinliklere uyum sağlayarak en özel günün en özel aksesuarı olurlar.

Bütçe dostu frezya fiyatları sayesinde dilediğiniz her an sevdiklerinizi gülümsetecek sürprizler planlayabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin Frezya Modelleri kategorisi içerisinde yer alan çeşitli aranjmanlardan dilediğinizi seçerek sevdikleriniz için sipariş verebilir, son derece pratik bir şekilde siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

İlkbahar mevsimi ile çiçeklerini açmaya başlayan frezyalar, sevdiklerinize hafızalardan silinmeyecek sürprizler yapmanız için ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor. Özel anları daha da unutulmaz kılacak mis kokulu sürprizinizi tüm sevdikleriniz için tercih edebilir, haftanın 7 günü 24 saat ÇiçekSepeti aracılığı ile frezya gönderiminizi planlayabilirsiniz.