Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Friendly ÇiçekSepeti’nde!

Hijyen hayatın her noktasında önemli bir yere sahiptir. Mekan, kıyafet veya kişisel temizlik sayesinde hastalıklara karşı savunma oluşturabilirsiniz. Meydana gelen kirlerin temizlenmesi için Friendly farklı birçok ürününü kullanıcıların beğenisine sunar. Koltuk temizleyici, el sabunu ve organik çamaşır suyu gibi ürünler ilgiyle karşılanır. ÇiçekSepeti’nden bu gibi markanın farklı birçok ürününe göz atabilirsiniz.

Friendly Ürünleri

Friendly ürünleri içeriğinin yapısı sayesinde temizlikte oldukça etkilidir. Evde işyerinde ve dış mekanlarda kullanılmak üzere üretilen temizleyiciler doğal ve temiz içeriği sayesinde rahatlıkla kullanılabilir. Bunlar arasından özellikle Friendly leke çıkarıcı sıklıkla tercih edilenler arasında yer alır. Evde, arabada veya işyerinde mobilyalarda meydana gelen lekelerin giderilmesi için kullanılır.Friendly sayesinde birçok lekeyi tek seferde çıkarabilirsiniz.

Friendly deterjan çeşitleri kıyafetlere yerleşen zorlu lekelerin çıkarılması için kullanılır. Yetişkinlerin ve çocukların giysilerinin temizlenmesinde kullanılabilir. Özellikle hassas cilde sahip olan bebeklerin kıyafetlerini doğal içeriği sayesinde gönül rahatlığıyla temizleyebilirsiniz.Renkli ve beyaz çamaşırlar için uygun olan organik çamaşır deterjanları saf formülüyle lekelere derinlemesine nüfus ederek kirleri söküp atar. Aynı zamanda ciltte tahriş gibi herhangi bir rahatsızlığa sebep olmaz ve hassas cilde sahip olanlar tarafından kullanılabilir. Friendly diş macunu çay, kahve ve sigara gibi gıdalardan kaynaklanan sararmaların giderilmesinde yardımcı olur. Doğal içeriği sayesinde dişlerde aşındırmaya neden olmadan etkili bir şekilde temizler.

Friendly ile Derinlemesine Temizlik

Klasik temizlik malzemelerine ek olarak Friendly biberon temizleyici gibi bebeklere özel ürünler bulunur. Bu ürünler yedi doğanın hassas yapısına uygun olarak tasarlanır. Kullanılan biberonun temiz olması bebeğin mikrop ve bakterilerden uzak tutulması için önemlidir. Bu bağlamda biberonun temizliğinde Friendly markasının biberon temizleyicisinden yararlanabilirsiniz.

Kişisel bakım söz konusu olduğunda Friendly şampuan sevilen ürünler arasında yer alır. Şampuan saçı aşındırmadan temizler ve temiz içeriği sayesinde ferah bir izlenim uyandırır. ÇiçekSepeti’nden mekan temizliği veya kişisel temizlik için Friendly ürünlerini inceleyerek dilediğinizi satın alabilirsiniz.