Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Frozen ÇiçekSepeti'nde!

Dünyaca ünlü animasyon serisi Frozen Karlar Ülkesi; Frozen markası altında çocuklar için aksesuar, çocuk kıyafeti, oyuncak ve diğer birçok üründe hayat buluyor. Frozen markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Son dönemde çocuklar arasında oldukça popüler olan Frozen markası, özellikle Prenses Elsa ve kardeşi Anna temalı ürünleri ile dikkat çekiyor. Filmin en sevilen karakteri olan Prenses Elsa, onun gibi olmak isteyen tüm minik kızların hayallerini ve hayatlarını süslüyor. Frozen temalı doğum günü partileri, okul çantaları, kostümler ve aksesuarlar, günümüzün Prenses Elsa’larını bekliyor. Siz de uygun fiyatlı Frozen ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Renkli ve Masalsı Frozen Ürünleri

Çocuğunuzu bir masal dünyasına doğru yolculuğa çıkarmak ve onun en sevdiği filmin bir parçası gibi hissetmesini sağlamak için siz de Frozen markasının ürünlerini tercih edebilirsiniz. En çok tercih edilen Frozen marka ürünler arasında, Frozen Karlar Ülkesi Doğum Günü Seti Full Paket 24 Kişilik ürünü geliyor. İndirimli Frozen ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Frozen marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Frozen ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Günlük hayatta miniklerin daha motive olmalarını ve daha pozitif hissetmelerini sağlamak için Frozen marka ürünleri seçebilirsiniz. Siz de Frozen ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, Frozen ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.