Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Fujifilm

Genel merkezi Japonya'da bulunan Fujifilm; fotoğraf makinesi, hafıza kartı, yazıcı gibi ürünleri dünya geneline sunan çok uluslu bir görüntüleme şirketidir. Hizmet verdiği sektörde daima gelişimini sürdüren firma, klasik fotoğraf makinelerinden bu yana pek çok görüntüleme aracı piyasaya sürmüştür. Günümüzde pek çok ülkede Fujifilm ürünleri güvenle kullanılır. Özellikle fotoğrafçılık alanında gelişimini daima üst seviyede tutan firmanın üstün kaliteli ve uygun fiyatlı Fujifilm ürünleri başarılı bir altyapı ile sunulur.

Son Teknoloji Ürünü Fujifilm Fotoğraf Makineleri

Dünyanın en büyük görüntüleme ve fotoğrafçılık cihazlarını üreten markanın en çok dikkat çeken ürünleri arasında yarı profesyonel fotoğraf makineleri yer alır. Net ve yüksek çözünürlüklü fotoğraflar ve videolar çekilebilen bu makineler aynı zamanda zorlu hava şartlarına da dayanıklılık gösterir. Yeni sezon Fujifilm ürünlerinden olan Instax serisi, klasik fotoğraf makinelerine özlem duyanlara hitap eder. Tekli veya seri halinde satışa sunulan Fujifilm Instax fotoğraf makinesi birçok özelliğe sahiptir. Selfie aynası, yüksek tuş modu, parlaklık ayarlama butonu, yakın çekim lens ekleri, albüm askısı ve kılıf çantasından oluşan set içeriği özellikle genç kullanıcıların favorisi durumdadır. Çekilen fotoğrafların anında baskı ile alınabildiği Instax fotoğraf makinelerinin dış tasarımları da canlı renklerdedir. En göz alıcı modeller için ÇiçekSepeti’nde yer alan indirimli Fujifilm ürünleri ve özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Profesyonellere Yakışan Fujifilm Ürünleri

Fujifilm, profesyonel fotoğraf tutkunları için yüksek özellikli fotoğraf makineleriyle de beğeni toplar. Ergonomik kullanım sunan makinelerin yüksek işlemci özellikleri, dokunmatik tuş sistemleri ve LCD ekran gibi tasarımları kullanım kolaylığının yanı sıra üstün netlik sunan fotoğraf ve 4K videoların kaydedilmesini sağlar. Dış ortam şartlarına tam uyumlu fotoğraf makinelerinin bazı türlerinde sezgisel dokunmatik işlem yapma olanağı sunan modeller de yer alır. Outlet Fujifilm ürünleri içerisinde de yer alan fotoğraf makinelerini ÇiçekSepeti üzerinden inceleyebilirsiniz.

Doğa ve manzara fotoğrafçılığı sevenler için birbirinden özel lens çeşitleri de Fujifilm ürün seçkisi içerisindedir. Uzak mesafedeki nesne ve görüntüleri dahi net şekilde kaydedebilme özelliği sağlayan lensler, aydınlatma eksikliği bulunan ortamlarda dahi etkin fotoğraf performansı sağlar. En çok tercih edilen fotoğraf makinelerinin yanı sıra yeni sezon dijital cihazlar ve üstün veri transferi sunan hafıza kartları da mevcuttur.

Siz de bütçe dostu Fujifilm fiyatları için ÇiçekSepeti’ne göz atabilir, kaçırılmayacak Fujifilm kampanya seçeneklerini değerlendirerek online siparişle sahip olabilirsiniz.