Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Futbol Malzemeleri

Spor branşlarına özel olarak tasarlanmış ekipmanlar, müsabakaların ve antrenmanların verimli geçmesine katkı sunar. En sevilen takım sporları arasında yer alan futbol ürünleri, antrenmanlar sırasında şık hissetmenizi sağlar. Çeşitli aksesuarlar ise darbelere bağlı oluşabilecek risklere karşı sizi güvende tutabilir. Ayrıca tüm ürün seçeneklerinde taraftarı olduğunuz takımın futbol forması ve aksesuarlarını da bulabilirsiniz. Hem giyim hem de aksesuar seçeneklerinin her bedene ve yaşa uygun seçeneklerini gözden geçirebilir, isterseniz ürünleri sevdikleriniz için bir hediye alternatifi olarak da değerlendirebilirsiniz. ÇiçekSepeti’ nde yer alan birbirinden kaliteli ve ucuz futbol ürünlerine göz atın.

Futbol Taraftarlarına ve Antrenmanlarına Özel Ürünler

Forma modellerinde çoğunlukla polyester kumaş öne çıkar. Polyester kumaş nefes alabilen özelliği ile antrenmanlarınızda sizi rahat hissettirir. Dayanıklı olduğu için de kolay kolay yıpranmaz. Ancak dayanıklı olduğu kadar hafif olması, onu spor giysileri için en iyi seçenek haline getirir. Efor sarf ettiğiniz müsabakalarda üzerinizde ağırlık yapmaz. Bu sebeple rakiplerinizden daha hızlı olmanıza katkı sağlar. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra yumuşaklığıyla da konforlu bir deneyim elde etmiş olursunuz. Bazı forma modellerinde ise spandeks ve likra yer alır. Spandeks ve likralı kumaşlar, polyester kadar hava almaz. Ancak son derece esnek olduğu için çekme ve çekiştirme gibi fiziksel unsurların yer aldığı futbol müsabakalarında iyi bir seçim olabilir. Bu sebeple antrenmanlarınız için polyester, müsabakalarınız için ise spandeks tercih edebilirsiniz. Üstelik futbol forması, şortu ve aksesuarlarının takım halinde satışa sunulduğu seçenekleri de seçebilirsiniz. Şortlarda da formalarda kullanılan kumaş seçeneklerini var. Antrenmanlarınız için futbol taraftar ürünlerini de tercih edebilirsiniz. Taraftar ürünlerinde desteklediğiniz spor kulübünün formaları yer alır.

Futbol Kıyafetlerinin Tamamlayıcıları

Futbol kıyafetlerinizi, çorap, konç, tozluk gibi aksesuar seçenekleri ile antrenmanlarda giyeceğiniz forma ve şortunuzu tamamlayabilirsiniz. Performans çorabı olarak da bilinen futbol çorapları, hafif olmasına rağmen sıkı yapısıyla ayağınızı sarar. Ayağınızı sarmasına rağmen, esnek olduğu için hareketlerinizi engellemez. Aşağıdaki özellikleri inceleyerek kendinize en uygun çorap modelini bulabilirsiniz.

  • Bazı modeller ayağınızı darbelere karşı korumak için ekstra yastık desteği sağlar.
  • Standart çoraplara göre daha fazla kuru tutan hava geçirme özellikleri taşır.
  • Ürünlerin çoğunda ayak bileği ve kemer sıkıştırma desteği yer alır.
  • Bilek ve kemer destekleri, ayak bileklerine olan basıncı azaltır ve yorgunluğunuzu minimum seviyeye düşürür.

Özellikle kış aylarında açık havada düzenlenen futbol antrenmanları sırasında bacak kaslarınız daha kolay soğuyabilir. Kaslar soğuduğu zaman kramp gibi durumların yaşanma riski artabilir. Tozluk modelleri, kaslarınızı sıcak tutar. Ayrıca kaslarınızı sıkıştırarak kan dolaşımına yardımcı olur. Bu sebeple de antrenman sırasında sizi daha güvende ve rahat hissettirir. Güvende hissetmeniz için kullanabileceğiniz bir diğer ekipman da futbol tekmeliği modelleri. Dış gövdesi sert, iç kısmı ise yumuşak dolgu ile üretilen ürünler dizinizin alt bölgesini darbelerden korur.

Birbirinden Kaliteli Futbol Ekipman ve Aksesuarları

Futbol aksesuarlarında kaleci eldiveni ön plana çıkar. Kaleci eldiveni, parmakların üst kısmındaki sert ve elastik çıkıntılar sayesinde ellerinizi optimum koruma sağlar. Esnek kumaşları sayesinde hareketlerinizi kısıtlamaz. Poliüretan ve suni deri malzemelerle üretilen ürünler, kavrama yeteneğinize yardımcı olur. Bu sebeple topu daha iyi yakalayabilirsiniz.

Futbol topu modelleri, oynadığınız zemine göre seçebileceğiniz farklı özellikler taşır. Spor kulüplerinin kullandığı premium futbol topları, sert zeminler için ideal özelliklerde olduklarından formunu ve şeklini kaybetmez. Müsabakalar sırasında tutarlı bir performans gösterir. Doğal çim topları da premium modellere benzer özellikler taşır ama dış kaplamasında deri veya sentetik maddeler yer alır. Bu ürünleri yağmura ve güneş ışınlarına karşı tamamen dirençli olduğu için tüm hava koşullarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu aksesuarlarla birlikte futbol kalesi, filesi gibi ürün seçeneklerini de bulabilir ve her yerde kendinize özel bir müsabaka alanı oluşturabilirsiniz. ÇiçekSepeti’ nde sizler için bir araya gelen modelleri inceleyebilir, ihtiyacınız olan ürünü hemen satın alabilirsiniz.