İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Futbol Tekmeliğii

Olmazsa olmaz futbol ekipmanlarından biri olan futbol tekmeliği, uyluk kemiğini koruma özelliği sayesinde mücadeleler sırasında maksimum güvenlik sağlıyor. Yüksek kaliteli ve sağlam malzemelerle donatılmış olmalarının yanı sıra birçok farklı tasarımla sunulan futbol tekmeliği çeşitlerini profesyonel futbol maçlarında ya da antrenmanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Her tür kemik yapısına ve vücut ölçüsüne uygun bir modelini kolaylıkla bulabileceğiniz futbol tekmeliklerinde bulunan köpüklü yastıklama gibi özellikler sayesinde ideal konforu deneyimlemeniz de mümkün. Kadın, erkek ve çocuklar için uygun ölçü ve özelliklerde tasarlanan futbol tekmeliklerine Çiçeksepeti sayesinde uygun fiyatlarla ulaşabilir, hemen sipariş verebilirsiniz.

Farklı Yapılarda Futbol Tekmelikleri

Çiçeksepeti, geniş ürün yelpazesi sayesinde her tür futbol oyuncusu için farklı model ve ölçülerde futbol tekmeliği tasarımları sunuyor. Temel olarak bileklikli ve bilekliksiz tekmelik olmak üzere iki çeşide ayrılan futbol tekmelikleri sağladıkları işlevsellik bakımından birbirinden ayrılıyor. Daha uzun ölçülerde tasarlanan bilekli tekmelikler ayak bileği ve topuğunu koruyan yapılarıyla maksimum güvenlik sağlarken, bilekliksiz tekmelikler ise hareket kabiliyetini artırıyor. Bu noktada futbolda tercih ettiğiniz mevkiye göre bileklikli ya da bilekliksiz futbol tekmeliği tercihi yapabilirsiniz. Her iki futbol tekmeliği çeşidi de dış kısımlarında yer alan plastik koruyucu malzemeler sayesinde uyluk kemiğine isabet edebilecek olası darbelerin etkisini en aza indirerek sakatlanma riskini düşürüyor. Tekmeliklerin iç kısımlarında bulunan köpük ve sünger dokuları ise kullanım sırasında konfor sağlıyor. Futbol tekmeliklerinin kemik üzerinde sabit durmasını sağlamak için koyulan cırt cırtlı ve esnek kemerler ile ölçü ayarını da rahatlıkla yapabilirsiniz. Futbol tekmelikleri, kullanılan farklı plastik çeşitleri ile darbelere karşı dayanıklı hâle gelirken, ideal esneme oranları sayesinde ise mücadele boyunca konforun devam etmesini sağlıyor.

Şık Tasarımlı Futbol Tekmeliği Çeşitleri

Tasarımları ile futbolun dinamizmini üzerinde taşıyan futbol tekmelikleri, spor markaları tarafından özenle düşünülen farklı renkleri ile seçim şansı tanıyor. Siyah, beyaz, kırmızı ya da gri gibi birçok farklı renkteki futbol tekmeliklerini, futbol çorabı ya da futbol kramponlarınız ile uyumlu bir hâle getirebilirsiniz. Futbol antrenmanları ya da maçları sırasında özgüveni artıran emniyet özelliklerinin yanı sıra özgün tasarımlarıyla futbol tekmelikleri, kendi futbol tarzınızı yansıtmanıza da imkân tanıyor. Tekli hâlde sunulan futbol tekmelikleriyle beraber takım olarak tasarlanan futbol tekmeliklerini de inceleyebilirsiniz.

Konfordan Ödün Vermeyen Tekmelikler

Çiçeksepeti'ndeki tekmelik çeşitleri, darbelere karşı maksimum koruma sağlarken iç kısımlarda kullanılan köpük ve süngerler sayesinde konfordan ödün vermiyor. Giyilmesi oldukça kolay ve hızlı olan futbol tekmelikleri, uyluk kemiğini saran yapıları ile yüksek tempolu koşular sırasında bile sabit kalabiliyor. Yarattığı konfor ve özgüven hissi sayesinde gönül rahatlığıyla mücadele etmenize imkân tanıyan futbol tekmelikleri, saha içindeki performansı da artıran önemli bir futbol ekipmanı olarak kullanılıyor. Futbol tekmeliklerinin iç kısmında bulunan malzemeler, yastıklama özelliği ile darbelerin uyluk kemiğine yüksek seviyelerde aktarılmasının önüne geçiyor. Hava akışını da kolaylaştıran futbol tekmeliği tasarımları, terlemeyi de engelliyor. S-M ve L beden ölçüleri arasında kendinize uygun futbol tekmeliğine Çiçeksepeti üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ünlü Spor Markalarının Futbol Tekmelikleri ÇiçekSepeti'nde

Dünyaca ünlü spor markaları tarafından özel olarak üretilen futbol tekmeliği çeşitlerine Çiçeksepeti üzerinden ulaşmak mümkün. Profesyonel futbolcular tarafından kullanılan futbol tekmeliği seçenekleriyle beraber çocuklar için tasarlanan birçok futbol tekmeliği çeşidi unisex olarak kullanılabiliyor. Ünlü markaların logolarıyla futbol tekmeliği tasarımlarının zenginleştirildiği modellerin farklı beden ölçülerine de ÇiçekSepeti'nden ulaşabilirsiniz. Uzun süreli kullanım, dayanıklılık ve konfor anlamında güven veren tüm futbol tekmeliklerini uygun fiyatlarla sipariş edebilir, hızlı teslimat sayesinde hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.