İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Gaga Taşları

Gaga taşları, kuşların gaga törpülemesine yardımcı olan mineral içerikli ürünlerdir. Muhabbet kuşu gibi türler, ihtiyaç duyduğu zaman gaga törpüleyerek yemleri daha rahat tüketir. Bu nedenle gaga taşları, kuş sağlığı için gerekli olan temel ürünlerin başında gelir. Evcil dostlarınızın ihtiyaç duyabileceği en iyi gaga taşlarını ÇiçekSepeti’nin sunduğu kuş bakım ürünleri arasından tercih edebilirsiniz.

Lezzetli Aromalardan Oluşan Gaga Taşları

Kuşlar meyve ve sebze aromalarından çok hoşlanır. Limon, portakal ve muz gibi aromalar içeren gaga taşları kuşların beğenisini kazanır. Bu sayede kuşlar gagalarını düzenli olarak törpüleyerek sağlıklı bir gaga yapısına sahip olabilir. Gaga taşları gaga törpülemeyi kolaylaştırmasının yanı sıra zengin bir mineral ve vitamin kompleksine sahiptir. Evcil dostlarınızın ihtiyaç duyabileceği temel vitamin ve minerallere sahip gaga taşları, bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olur.Hayati fonksiyonların sürdürülmesinde önemli bir rol oynayan besin içeriklerinin vücuda alınması gaga taşları sayesinde kolaylaşır. Kalsiyum gibi mineraller kuşunuzun iskelet yapısının güçlenmesinde etkilidir. Vitamin kompleksleri vücut sistemlerinin sağlıklı bir şekilde işleyişine katkıda bulunur. Bu sayede evcil dostlarınız enfeksiyon kaynaklı sağlık sorunlarını daha kolay atlatır. Yeterli miktarda mineral ve vitamin alan kuşlar, canlı ve parlak tüylere sahip olur.

Gaga Taşı Setlerini İnceleyin

Gaga taşı setlerine göz atarak kuşunuza ihtiyaç duyduğu mineral ve vitamin desteğini sağlayabilirsiniz. Ucuz ve ekonomik gaga taşı fiyatlarına ulaşmak için set halinde satışa sunulan ürünlerden yararlanabilirsiniz. Gaga taşı çeşitleri geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bazı balık kemikleri kuşların keyifle kullanacağı bir gaga törpüleme aracıdır. Mürekkep balığı gibi balık türlerinin kemikleri, kuşlar için zengin bir mineral desteği sunar. Balık kemikleri şekillendirilerek kuşların gaga törpüleme için kullanacağı bir forma ulaşır. Böylece kuşlarınız gaga törpülerken aynı zamanda mineral ihtiyacını da karşılayabilir.Enerji bloğu olarak da bilinen tabletler, lezzetli aromaları sayesinde kuşların damak tadına hitap eder. Bu enerji bloklarını set halindeki ürün seçenekleri arasından tercih ederek kuşlarınıza ucuz ve ekonomik besin takviyeleri sunabilirsiniz. Enerji bloklarının içerisinde bulunan temel vitaminler, kuşlardaki halsizlik probleminin giderilmesine yardımcı olur. Mevsim geçişleri ve bazı hastalıklar evcil dostlarınızın yorgun ve keyifsiz hissetmesine yol açabilir. Enerji bloklarından yararlanarak bu tür sorunların daha az yaşanmasını sağlayabilirsiniz.

Kuşlar İçin Mineral Blokları

Birbirinden zengin içeriklere sahip yem karışımları ile elde edilen mineral blokları, kuşların beğenisini kazanan lezzetli aromalardan oluşur. Ek gıda olarak tüketilebilen bu ürünler, sert yapıları sayesinde gaga törpülemeye de yardımcı olur. Vitamin ve mineral içerikleri açısından zengin olan mineral blokları, kafese kolaylıkla entegre edilebilen aparatlar içerir. Bu sayede mineral blokları tüketildiğinde yerine yenisini koyabilirsiniz. Yaşamsal fonksiyonların sürdürülmesine yardımcı olan mineraller, kuşunuzun sağlıklı bir büyüme ve gelişme süreci geçirmesini sağlar.Çeşitli boyut seçenekleri ile tercih edebileceğiniz gaga taşları, muhabbet kuşu gibi türler için temel sağlık ürünleri arasındadır. Eğimli gaga yapısı çok uzayan kuşlar yem tüketmekte zorlanır. Fazla uzayan gaga yapısı aynı zamanda ağız sağlığının bozulmasına da neden olabilir. Kuşunuzun ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineral komplekslerini sunan gaga taşları ile evcil dostunuza çok yönlü bir bakım sunabilirsiniz. Kuşunuz gaga bakımını yaparken güçlü besin takviyeleri sayesinde onu hastalıklara karşı koruyan güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olur.

Kuşlarınızın gaga törpülemesine ve zengin besin içerikleriyle buluşmasına yardımcı olan gaga taşlarını ÇiçekSepeti’nin aynı gün kargo fırsatıyla hemen sipariş edebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesiyle kuşlarınız için lezzetli aromalar içeren gaga taşlarına ulaşabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.