Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Game of Thrones Figür

Tüm dünyayı etkisi altına alan Game of Thrones serisi, önce kitabıyla sonra da dizisiyle aksiyon ve fantastik dünya sevenlerin ilgisini çekti. Dünya genelinde olduğu gibi Türkiye’de de büyük bir fan kitlesine sahip olan Game of Thrones serisi, figürleriyle de büyük beğeni topluyor. Game of Thrones dünyasındaki karakterler ve o dünyaya ait olan önemli unsurlar, birer figüre dönüşüyor. Genelde plastikten üretilen bu figürler, Game of Thrones hayranlarının en sevdiği ürünler oluyor. Çocuklardan çok genç yetişkinlere ve yaş olarak daha büyük olan koleksiyonerlere hitap eden Game of Thrones figür modelleri, yaşam alanlarını dekoratif ürünlerle zenginleştirmek isteyenlerin tercihi oluyor. Çiçeksepeti’nde Game of Thrones figür ürünleri sizi bekliyor! Siz de sevdiğiniz bir karakterin figürünü satın alarak koleksiyonunuzu zenginleştirebilirsiniz.

Game of Thrones Karakter Figürleri

Game of Thrones serisinde, tek bir karakter yerine birçok farklı karakter ön plana çıkıyor. Serinin en sevilen figürleri arasında Night King yer alıyor. Serinin en korkulan ama aynı zamanda en popüler karakteri olan Night King, figür olarak da oldukça şık bir görünüme sahip. Jon Snow da, Game of Thrones figürleri arasında en çok tercih edilenlerden oluyor. Sonrasında onu Daenerys Targaryen takip ediyor. Fantastik dünyanın en çok takip edilen karakterleri olan bu üçlü, koleksiyonerlerin de ilgisini çekiyor. Çiçeksepeti’nde Game of Thrones ruhunu yaşamak ve yaşatmak isteyenlerin figürlerini bir arada bulabilir ve beğendiğiniz karakterin figürünü satın alabilirsiniz.

Game of Thrones dünyanın diğer popüler karakterleri de figürleri ile Çiçeksepeti’nde sizi bekliyor. Tyrion Lannister da, en çok dikkat çeken figürlerden oluyor. Thrones Baratheon, Gendry, Tormund Giantsbane gibi ana karakterlerin yanı sıra; filmin ana kahramanlarından olan ejderhaları da figür seçenekleri ile karşınıza çıkıyor. Çiçeksepeti’nde yer alan bu figürleri detaylı bir şekilde inceleyerek sepetinize ekleyebilirsiniz. Sepetinize eklediğiniz bu ürünleri dakikalar içinde satın alabilir ve Game of Thrones figürleriniz ile buluşabilirsiniz.

Game Of Thrones Figürlerini Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bir figür satın alırken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta bulunuyor. Bu noktaların başında, figürlerin kalitesi geliyor. Bunun için figürün üretildiği malzemenin kalitesine dikkat etmeniz gerekiyor. Figür plastikten yapılmış ise, plastiğin dayanıklı ve kaliteli olması gerekiyor. Figürler metal malzemeden de üretilebiliyor. Bu malzemenin de çabuk kararmaması oldukça önemli. Kalitesinden emin olmadığınız ürünleri almamanızda fayda var. Çünkü bu figürler genelde uzun yıllar koleksiyonda yer alması için satın alınıyor. Bir süre sonra rengi solan ya da malzemesinden dolayı zarar gören bu ürünler, sizi yarı yolda bırakabilir. Çiçeksepeti’nde farklı kalitedeki malzemeler ile üretilen Game of Thrones ürünlerini bulabilirsiniz!

Game of Thrones figürlerini satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biri de, figürlerin karakterleri doğru yansıtıp yansıtmadığı olmalı. Çünkü karaktere benzemeyen figürler, hem koleksiyon için hem de kişiler için hiçbir anlam ifade etmeyecektir. Bu nedenle seride bulunan karakterleri kıyafetleri ve aksesuarları dahil olmak üzere net bir şekilde yansıtan figürleri sepetinize ekleyebilirsiniz. En sevdiğiniz Game of Thrones kahramanlarının figürleri için Çiçeksepeti’ni ziyaret edebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Game Of Thrones Figür Çeşitleri Çiçeksepeti’nde!

Figürler, kalitelerine göre farklı şekilde fiyatlandırılırlar. Kullanılan malzeme ve figürün boyutu da, fiyatın belirlenmesinde oldukça etkilidir. Ancak Çiçeksepeti’nde herkesin bütçesine uygun bir Game of Thrones figürü bulmak mümkün! Siz de Çiçeksepeti’ndeki Game of Thrones figür kategorisini ziyaret ederek, bütçenize en uygun olan figürleri inceleyebilir ve sepetinize ekleyebilirsiniz. Sepetinize eklediğiniz ürünleri dakikalar içinde online sipariş yolu ile satın alabilirsiniz.