Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala

Gant

Gant markası kurulduğu 1949 yılından bu yana; erkek, kadın ve çocuklar için birinci sınıf kıyafet ve aksesuarlar sunar. Amerika’nın Doğu Kıyısı mirasına dayanan markanın estetik anlayışı, moda dünyasında uzun zamandır kalitesini korur. Başlangıçta sporcular için üretilen gömleklerle yola çıkan marka bugün, kalite ve karakterin birleşiminden doğan tasarımlarıyla, spor giysilerden çok daha fazlasını sunar. ÇiçekSepeti’ndeki uygun fiyatlı Gant ürünleri ve çok daha fazlasını hemen şimdi keşfedin.

Şık ve Elegan Gant Ürünleri ÇiçekSepeti’nde!

Çoğunlukla gömlekleriyle tanınan popüler ve sevilen uluslararası giyim markası Gant, tüketicilerin istek ve ihtiyaçlarını karşılamak için ürün gamına çeşitli aksesuarlar eklemiştir. Hazır giyimin yanı sıra saat, ayakkabı, gözlük ve ev eşyaları sunan marka, sezon trendlerini kendi moda anlayışı çerçevesinde yorumlar. Markanın yüksek kaliteli işçiliği, hem optik hem de güneş gözlüğü stillerinde kendini yansıtır. Gant gözlük koleksiyonunda, zamansız klasiklerle harmanlanmış çağdaş ve modaya uygun stilleri bulabilirsiniz. Yeni sezon Gant ürünleri, moda dünyasına yön veren trendlerin ışığında oluşur. ÇiçekSepeti’nin uygun Gant fiyatları ile alışveriş yaparak kaliteye ve şıklığa bütçenizi sarsmadan kavuşabilirsiniz. İndirimli Gant ürünleri için ÇiçekSepeti’nin kampanyalarını takip edebilirsiniz.

Stilinizi Tamamlayan Gant Ürünlerini Keşfedin

Tasarladığı her üründe modaya uygun stillerin özel bir seçkisini sunan Gant, kadın ve erkek saatlerinde de iddialı modeller ortaya koyar. Vintage etkilerden esinlenen belirgin şekiller, kaliteli malzemeler ve detaylı işçiliklerden oluşan kadın ve erkek saatleri, her tarza ve duruma hitap eder. ÇiçekSepeti’nin Gant kampanya ve fırsatlarını takip ederek, günlük hayat veya özel durumlar için stilinize imzanızı atacak aksesuarları satın alabilirsiniz. Bütçenizi sarsmadan şık ve elegan stiller elde edebilmek için hemen şimdi ÇiçekSepeti’nin outlet Gant ürünleri koleksiyonuna da göz atabilirsiniz.