İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Garnier

Kişisel bakım ürünlerinden saç boyalarına kadar uzanan geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Garnier, benzersiz ürünleri ile kozmetik devleri arasında yerini korumayı başarıyor. Farklı cilt tipleri ve problemlerine göre özelleştirilen Garnier ürünleri, kişisel bakımınıza katkı sağlarken cilt problemlerinizden de kurtulmanızı sağlıyor. Doğal içeriklerle formüle edilen yeni Garnier ürünleri ile siz de cildinizin hak ettiği duruluğu keşfedebilirsiniz. Uygun fiyatlı Garnier ürünleri için ÇiçekSepeti’nin sunmuş olduğu fırsatlara göz atabilirsiniz.

Kişisel Bakımın Vazgeçilmez Markası

Garnier, dünya çapında kişisel bakımına önem veren birçok kişinin ilk tercihleri arasında yer alır. Kaliteli ve vadettiğini yerine getiren Garnier Micellar Çift Fazlı Makyaj Temizleme Suyu gibi ürünleri ile zirveye tırmanmayı başarır. Cilt bakımının en önemli adımı olan yüz temizliğine yardımcı ürünleri ile öne çıkar. Cildi nazikçe ve derinlemesine temizleyerek canlı bir görünüm imkanı sunar. Zenginleştirilmiş formül ve doğal içeriklerle sunulan kremler ve maskeler ile cildinizi neme doyurarak parlak ve dolgun bir cilt dokusu sağlar. Cildinizi kırışıklıklardan, kuruyan cilt dokusundan ve kızarıklıklardan arındırarak duru ve genç bir görüntüye ulaştırır. İhtiyacınız olan ürünlere kolay ve avantajlı bir şekilde sahip olmak için ÇiçekSepeti Garnier kampanya fırsatlarına göz atabilirsiniz.

Garnier Ürünleri İle Cildinize İyi Bakın

Cildinizin ihtiyacı olan her ürünü farklı cilt tiplerine göre formüle eden indirimli Garnier ürünleri ile yeni bir cilt bakım rutini oluşturabilirsiniz. Güneş koruyuculardan deodoranta kadar uzanan geniş ürün yelpazesinden faydalanarak ihtiyaçlarınızı outlet Garnier ürünleri sayesinde uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz. Cilt bariyerini güçlendiren ve yaşlanma etkilerini en aza indiren ürünler ile cildinizi koruyarak değerli bir yatırım yapabilirsiniz. Yüksek koruma sağlayan farklı faktörlerdeki güneş kremleri ile güneşin zararlı ışınlarını cildinizden uzak tutarak cildinizi güvence altına alabilirsiniz.

Yeni bir bakım rutini oluşturmak için Garnier fiyatları ve avantajlarını inceleyebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin sunmuş olduğu avantajlar ve uygun fiyatlar ile ürünlere hemen ulaşarak ihtiyacınız olanları satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.