İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

HER GÜN AYNI
GÜN TESLİMAT
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ
Temizle

Filtrele

56 ürün bulundu.

Gazetelik Dergilik

Gazete ve dergilikler yaşam alanlarınızı dağınıklıktan uzak tutarken göz alıcı dekoratif dokunuşlar yaratır. Gazete, dergi, dosya ve evrakları şık bir şekilde gruplamanızı sağlayan bu ürünler geniş bir tasarım yelpazesine sahip. Ahşap, metal ya da plastik materyallerden üretilmiş gazete ve dergiliklerle dekorasyon stilinizi canlandırabilirsiniz.

Kişisel Zevklerinize Hitap Eden Tasarımlar

Gazete ve dergilikler çok sayıda malzemeden tasarlanır. Böylece dekorasyon tarzınıza uygun tasarımlara ulaşmanız kolay hale gelir. Suni ve gerçek deriden tasarlanan gazetelikler klasik yaşam alanlarını şık bir şekilde tamamlar. Ofis ve çalışma ortamları için deri tasarımlar mekanı canlandırmak için idealdir. Ahşap dergi ve gazetelikler hem modern hem de klasik dekorasyonlara uyum sağlar. Genellikle meşe, gürgen ve ceviz ağaçlarından tasarlanan ahşap gazetelikler geniş bir renk yelpazesine sahip. Bu sayede mobilyalarınızla uyumlu ürünlere ulaşmanız daha kolay. El oyması içeren tasarımlarla klasik tarzları tamamlayabilirsiniz. Minimal kesime sahip ahşap gazetelikler modern stiller için ideal. Ahşap ve cam gibi farklı materyallerin bir arada kullanıldığı tasarımlar mekandaki modern dokunuşları vurgular. Ahşap seçenekler pleksi ya da ince suntaya göre daha dayanıklıdır. Ferforje detaylarından oluşan gazete ver dergiliklerle yaşam alanlarınızda nostaljik esintilere imza atabilirsiniz. Bu tasarımlar mutfak ve balkon gibi mekanlarda estetik dokunuşlar yaratmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda romantik bir atmosfer oluşturur.

İşlevsel Gazete ve Dergiliklerle Pratik Kullanım

Bölme ve çekmecelerden oluşan gazetelikler ekstra depolama alanları sağlar. Tek bir ürünle daha fazla eşyanızı gruplayabilir ve düzenleyebilirsiniz. Ayaklı dergilik tasarımları okuma köşesi yaratmak için kullanışlıdır. Bu tasarımlar oturduğunuz yerden dergi ve gazetelere kolaylıkla uzanmanıza yardımcı olur. İhtiyacınıza uygun olarak farklı boyutlarda gazetelik ve dergilikleri tercih edebilirsiniz. Suya dayanıklı materyallerden üretilmiş seçenekler açık alanlarda kullanılabilir. Asılabilir gazeteliklerle yer tasarrufuna ihtiyaç duyan yaşam alanları için kolaylık sağlayabilirsiniz. Sehpa altına astığınız dergilikler yer tasarrufu sağladığı gibi pratik bir kullanımla buluşmanıza yardımcı olur.

Çok Amaçlı Gazetelikler Yer Tasarrufu Sağlar

Gazetelik ve dergilikler çok amaçlı tasarımları sayesinde pratik bir kullanım sunar. Cepli tasarımlar kumanda gibi eşyaları saklamamanıza yardımcı olur. Bu ürünleri salon ve oturma odası gibi yaşam alanlarında değerlendirebilirsiniz. Sürekli kaybolmasından şikayetçi olduğunuz küçük eşyaları gazetelik ve dergilikler kullanarak düzenleyebilirsiniz. Koltuk altlarına entegre edilebilen ürünler yer tasarrufu sağladığı gibi çok amaçlı özelliklere sahiptir . Minderlere de monte edilebilen bu gazetelikler keyifli ve konforlu okuma alanları oluşturur. Çoklu raf sistemlerinden oluşan gazete ve dergiliklerle daha geniş bir depolama alanı elde edebilirsiniz. Çelik materyallerle tasarlanan seçenekleri banyo gibi ıslak zeminli mekanlarda değerlendirebilirsiniz. Depolama alanı kumaştan oluşan hamak biçimli dergilikler taşıma kolaylığı sağlar. Hem ahşap hem de metal malzemelerle mükemmel bir uyum yakalar. Bu nedenle farklı dekorasyon stillerinde değerlendirilmeye uygundur.

Dresuar Tasarımlarıyla Şık Dokunuşlar

Gazetelik ve dergilikler dresuar tasarımlarını da içinde barındırır. İşlevsel ve yenilikçi bir stil sunan bu ürünler her dekorasyon tarzına hitap eden seçeneklere sahip. Yatak odası için komodin olarak değerlendirebileceğiniz dresuar tipi gazetelikler telefon sehpası olarak da işlevseldir. Antre ve salon gibi yaşam alanlarında hoş bir dekoratif dokunuş yaratan dresuar gazetelik ve dergilikler hem geleneksel hem de modern tarzlarla uyumludur. Geleneksel stiller için oymalı ahşap ayaklı ürünleri tercih edebilirsiniz. Modern stiller için minimal kesime sahip yumuşak renkli dergiliklerden ilham alabilirsiniz. Dekorasyon tarzınızla bütünleşerek yaşam alanlarınıza şık dokunuşlar kazandıran dergilik ve gazeteliklere ÇiçekSepeti ile ulaşabilirsiniz. Hemen sipariş vererek uygun fiyat ve hızlı teslimat fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.