Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Gece Lambaları

Yaşam alanlarında kullanılan aydınlatma ürünleri, bulunduğu alana ışık saçmaktan daha fazlasını yapabilir. Evinizde ve ofisinizde kullandığınız dekoratif objeleri, aydınlatma ürünleri ile daha fazla vurgulayabilirsiniz. Oturma odasında bulunan günlük lambalar sık sık değiştirilmeye müsait olmadığı için gece lambalarından yararlanabilirsiniz. Yer değiştirebilir, çok yönlü gece lambalarını dilediğiniz gibi duvara asabilir veya bir çalışma masasının üzerine yerleştirebilirsiniz. Farklı özelliklere sahip gece lambaları; koridor, çocuk odası, salon gibi sık kullanılan alanları aydınlatmak için mükemmel bir tercih olabilir. Ev dekorasyonunun daha çekici ve sofistike bir görünüm kazanması için ÇiçekSepeti gece lambası modellerini inceleyebilirsiniz.

Gece Lambası Kullanım Alanları

Aydınlık ortamlarda sahip olduğunuz görüş kalitesi, karanlık ortamlarda farklılık gösterebilir. Doğru yerde doğru renkte ışıklar kullanarak ihtiyacınız olan görüş kalitesine sahip olabilirsiniz. Karanlıkta gözlerinizi rahatsız etmeyecek kadar hafif aydınlatma özelliğine sahip gece lambaları, ev, ofis, bahçe, alışveriş merkezi gibi alanlarda rahatlıkla tercih edilebilir. Gece yarısı önünüze çıkan tehlikeleri görebilmenizi sağlayacak ışığı gece lambası lambaları sağlayabilir. Bu nedenle gece lambaları oldukça emniyetlidir.

Kendi güvenliğiniz için kullandığınız gece lambalarını gönül rahatlığı ile çocuk odasında da kullanabilirsiniz. Odada herhangi bir ışığın bulunmaması çocuğunuzu korkutabilir. Çocuklarınızın karanlık korkusunu azaltmak için özel olarak üretilen renkli dönen star master projeksiyon gece lambası gibi eğlenceli aydınlatmalardan faydalanabilirsiniz. Star master gece lambasının tavana yansıttığı gezegenler ve yıldızlar, çocuğunuzu sakinleştirebilir. Aynı zamanda bu lambalar, çocuğunuzun hayal gücü gelişimine destek olabilir. Çocuklarınızın ilgisini çekebilecek kar küresi, unicorn, flamingo ve diğer sevimli karakterle tasarlanan gece lambalarından birini tercih edebilirsiniz.

Led ışıklara sahip gece lambası, fazla enerji harcamadığı için enerji tasarrufu sağlar ve kısa sürede ısınmaz. Bu özelliği sayesinde gece lambaları, çocuk odasında güvenle kullanılabilir. Maksimum korumayı sağlamak için gece lambalarını çocukların erişemeyeceği alanlara yerleştirebilirsiniz.

Çok Yönlü Gece Lambaları

Gece lambaları yüzlerce farklı model ve aydınlatma rengine sahip. Gece saatlerinde salonunuzda veya çocuk odasında huzurlu ve yatıştırıcı bir ortam oluşturmak için tercih ettiğiniz gece lambasının özellikleri oldukça önemli. Aydınlatma ürünleri gün ışığı, beyaz, mavi, kırmızı, yeşil, pembe gibi farklı renklerde tasarlanabilir. Gece lambası seçiminizi renkleri ve faydalarını göz önünde bulundurarak gerçekleştirebilirsiniz.

Beyaz ışığa sahip aydınlatma ürünleri, odaklanma performansını artırabilir. Bu performans ile iş saatlerinde daha aktif ve pratik olabilirsiniz. Gece bitirmeniz gereken bir projeniz veya bir ödeviniz varsa beyaz ışık saçan bir gece lambası tercih edebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nde bulunan 3D ay gece lambası ve defter şeklinde gece lambası, yaydığı beyaz ışık ve sahip olduğu şık görünüm ile sizi motive edebilir.

Yoğun, stresli bir gün sonrası eve geldiğinizde ihtiyacınız olan dinginliği size gün ışığı sunabilir. Gün ışığının bireyler üzerinde sakinleştirici ve dinlendirici bir etki bıraktığı uzmanlar tarafından açıklanmıştır. Koltuğa uzanıp sevdiğiniz filmi izlerken sarı ışık ile odanızı aydınlatan gece lambası size eşlik edebilir. Ahşap yıldız pano, gold yıldız ışık zinciri gece lambalarından yararlanabilirsiniz.

ÇiçekSepeti, ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek farklı model ve farklı renklerde tasarlanan gece lambalarına sahip. Ev dekorasyonuna, çalışma alanlarınıza ve çocuk odalarına şık bir dokunuş katmak için ÇiçekSepeti’nde size özel fiyatlarla sunulan gece lambalarını tercih edebilirsiniz.