İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Geçici Dövme

Vücuda çeşitli şekiller uygulamanızı sağlayan geçici dövmeler, klasik dövme yaptırmak isteyen ama aynı dövmeyi bir ömür kullanıp kullanmak istemeyeceğinden emin olmayacaklar için mükemmel ürünlerden biridir. Benzersiz tasarımlarıyla geçici dövme şablonları, farklı yöntemlerle uygulanabilir ve size eşsiz bir tarz kazandırır. Hem özel günlerde şıklığınızı tamamlayacak bir öğe hem de farklılaşmanızı sağlayacak bir üründür. Çeşitli markalar tarafından hazırlanan, çarpıcı tasarımlarıyla herkes tarafından beğenilen geçici dövme modelleri ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor!

Geçici Dövme Uygulaması Nasıl Yapılır? Hangi Bölgelere Geçici Dövme Yapılır?

Geçici dövme şablonları son derece kolay uygulanabilen ürünlerdir. Vücudunda geçici olarak değişiklik yaptırmak isteyenler için özel olarak üretilen dövme seti modelleri ile kolayca dövme yapabilirsiniz.

 • Geçici dövme çeşitlerinde genel olarak Hint kınası, dövme uçları ve geçici dövme şablonları ön plana çıkar.
 • Geçici dövmeleri kısa sürede uygulayabilir, kusursuz bir görünüme kavuşabilirsiniz.
 • Geçici dövme şablonları arasında harf şablonları, çiçek şablonları, çeşitli hayvan şablonları gibi seçenekler bulunur.
 • Genel olarak bant şeklinde üretilen geçici dövmeleri cildinizde istediğiniz yere yapıştırıp bir süre bekledikten sonra kaldırarak uygulayabilirsiniz.
 • Klasik geçici dövmelerin yanında su geçirmez dövme modellerini tercih ederek daha canlı ve uzun süre kalıcı bir tarz yakalayabilirsiniz.
 • Geçici dövmeler için kullanılan geçici dövme spreyi çeşitlerini de inceleyebilirsiniz. Pratik ve kolay bir kullanıma sahip olan dövme spreyi ve tercih ettiğiniz şablon ile geçici dövmenizi tamamlayabilirsiniz.
 • Sprey boyalar çok daha hızlı bir şekilde uygulandığı için daha büyük alanlarda da daha kolay şekilde dövme yapma fırsatı yakalarsınız.
 • Zengin renk seçeneklerine sahip olan dövme spreyi çeşitleriyle eşsiz ve göz alıcı dövmeler yapabilirsiniz.

Geçici dövme modellerini uygularken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır:

 • İlk olarak ürünü cildinize uygulamadan önce kendiniz, cildiniz için uygun olup olmadığını kontrol etmeli ve gerekirse dermatolog ile konuşmalısınız.
 • Herhangi bir problem olmadığına karar verildiğinde seçeceğiniz geçici dövmenin kendi isteklerinize uygun olup olmadığına karar verebilirsiniz.
 • Farklı model ve tarzlardaki geçici dövme şablonlarını seçerek birleştirebilirsiniz. Böylece eşsiz bir tasarıma sahip dövmeniz olur.
 • Geçici makyaj dövmesi çeşitlerini de tercih edebilirsiniz. Ayrıca piercing malzemeleri ile de tarzınızı tamamlayabilirsiniz.
 • 3 boyutlu dövme modelleri ile farklı tasarımları cildinize uygulayabilirsiniz. Ayrıca çocuk partilerinde, düğün ve nişan törenlerinde de bu tarz dövme modellerini kullanarak herkes için farklı bir deneyim sağlayabilirsiniz.

Geçici dövmeler vücudun çeşitli yerlerinde uygulanabilir. Tırnaklar, kollar, sırt, kollar… Siz de ihtiyaçlarınıza ve zevkinize uygun olarak geçici dövmenizi seçebilir, kolayca uygulayabilirsiniz! Gerekli dövmeleri kullanmak için ihtiyacınız olan dövmeci malzemeleri tek tık uzağınızda!

Uygun Fiyatlı Geçici Dövmeler ile Şıklığı Yakalayın!

Geçici dövme fiyatları üründen ürüne değişir. Bunda ürünün kalitesi, markası, kullanım ömrü, paket içeriği gibi farklı etkenler vardır. Set halde satılan ürünleri tercih ederek daha ekonomik tercihler yapabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinde keşfedebileceğini çok çeşitli geçici dövme modelleri vardır. Eşsiz bir görünüme kavuşmak, kalıcı dövme yaptırmadan önce deneyim kazanmak ya da özel bir günde göz alıcı görünmek için siz de hemen geçici dövme modellerini keşfedin!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.