İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Temizle

Filtrele

 Geçmiş Olsun Hediyeleri

 
Siz sevdiklerinizin sağlığına kavuşması için sabrederken, geçmiş olsun hediyenizle onlara moral verebilirsiniz. Geçmiş olsun hediyeleri, sevdiklerinizin yüzünü güldürürken, desteğinizi eksik etmediğinizi gösterebilirsiniz.
  • Arkadaşlarınıza, sevgilinize, birlikte çalıştığınız iş arkadaşlarınıza ya da ailenizin bir üyesine hastalandığı zaman geçmiş olsun hediyesi göndererek onların morallerini yüksek tutmak için yardımcı olabilirsiniz. En kısa zamanda iyileşmesini dilediğinizi ve mutlu anlarda olduğu gibi kötü zamanlarda da onlarla birlikte olduğunuzu vurgulayabilirsiniz. Geçmiş olsun hediyelerinin başında çiçekler ve çikolatalar gelir. Bunlarla birlikte çeşitli figür ve dekoratif ürünler de sevdiklerinizin evlerinde sizden bir hatıra olarak yer alır ve onlara yalnız olmadıklarını hatırlatır. Takılar ve aksesuarlar, peluş oyuncaklar ile sağlığına kavuştuğu zaman kullanabileceği bir takım eşyalar da geçmiş olsun hediyesi olarak gönderilebilir.
  • Hastalık zamanlarında beden kadar psikoloji de etkilenir. Böyle zamanlarda kişiler kendilerini yalnız hissedebilirler. Ancak sevdiklerinize gönderdiğiniz hediyeler ile onlara yalnızca geçmiş olsun mesajı iletmekle kalmaz aynı zamanda hep yanlarında olduğunuzu da vurgulayabilirsiniz. Fotoğraflar anılarımızın belgeleridir. Sevdiklerinize göndereceğiniz geçmiş olsun hediyelerinde fotoğraflara da yer vererek onlara güzel anılarınızı hatırlatabilir, iyileştikten sonra daha güzel anılara yelken açacağınızı da hediyeniz ile birlikte gönderilen mesaj kartına ekleyebilirsiniz. Kişiye Özel Fotoğraflı Hediyeler kategorisinden sevdikleriniz için iyi ve kötü tüm anlarda yanlarında olduğunuzu belirtecek fotoğraflı hediye seçeneklerini inceleyebilirsiniz.
  • Hasta olduğumuz zaman nazımız en çok en sevdiklerimize geçer. Özellikle sevgilimizin bizimle ilgilenmesini isteriz. Onun ilgisi üzerimizde olduğunda sanki tüm hastalıklar çok daha hızlı iyileşir. Bu sebeple sevgiliniz için geçmiş olsun hediyesi arıyorsanız onun duygularını harekete geçirecek, onu ne kadar sevdiğinizi ve özlediğinizi ifade edebilecek hediyeleri seçebilirsiniz. Ondan ayrı kaldığınız bu sürecin sizin için ne kadar zor olduğunu ve en kısa zamanda kavuşmayı ümit ettiğinizi dile getirebilirsiniz. Sevgiliniz için seçebileceğiniz geçmiş olsun hediyelerinin başında peluş oyuncaklar gelir. Peluş Oyuncaklar sayfasından erişebileceğiniz bu sevimli hediyeleri “Sana benim yerime sarılsın” mesajınız ile birlikte sevgilinize gönderebilirsiniz. Buna ek olarak kolye, küpe ve bileklik gibi çeşitli takılar; kar küreleri, müzik kutuları, çeşitli aksesuarlar ve elbette çiçekler sevgiliniz için tercih edilebilecek geçmiş olsun hediyeleri arasındadır.
  • Bir hediye yetmez, ona onu mutlu edecek birçok ürünle dolu bir hediye kutusu göndermek istiyorum diyorsanız, ÇiçekSepeti’nin Hediye Kutusu kategorisi içerisinde yer alan hediye seçeneklerinden bütçenize en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Kahvelerin, fincanların, çikolataların, çiçeklerin daha birçok hediyenin yer aldığı bu kutulara ek olarak aynı gün içerisinde teslim edilmesini istediğiniz geçmiş olsun hediyeleri içinAynı Gün Teslim Hediyeler kategorisine göz atabilirsiniz.
KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.