İPTAL

Gelin Çiçekleri

Her genç kızın hayali gelin olmak, her gelinin hayali de beyaz bir gelinlik ve bu gelinliği tamamlayacak şık bir gelin buketidir! Siz genç kızlık hayalinizi gerçekleştirip gelin olun, gerisini CicekSepeti.com'a bırakın! En şık gelin çiçeği malzemeleri ile hazırlanan beyaz rüyaya hazır olun!

en güzel Gelin Buketleri

Orkideler, en güzelgüller veya bembeyaz lilyumlar ile hazırlanmış gelin buketleri gelinliğinizi tamamlayacak en güzel aksesuar olacaktır. 2016 tasarımlarına da yer verdiğimiz yeni sezon gelin çiçeği aranjmanlarımız mutlu gününüze zerafet katacaktır.

Şans Getiren Çiçekler

Gelin buketi önemlidir; çünkü o yalnızca size ait değil, sizden sonra da anlamlanmaya devam edecektir. Düğününüzde arkanızı dönüp gelin buketinizi geriye doğru attığınızda, onu yakalamak için birbiriyle yarışacak bekar arkadaşlarınızı sakın unutmayın! Siz bembeyaz gelinliğinizle rüyanızı gerçeğe dönüştürürken, bir arkadaşınız da yakaladığı gelin çiçekleri ile bambaşka hayallere doğru yola çıkıyor.. 

Hayalinizdeki Gelin Çiçeği

Sadece CicekSepeti.com'da bulabileceğiniz bu muhteşem tasarım gelin çiçeği, düğününüzün belki de en çok konuşulacak parçası olacak. Gelin çiçeği modelleri arasından isteğinize göre yapay gelin çiçeği çeşitlerine de göz atabilirsiniz.