Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Gelin Tacları

Gelin tacı gelinlerin hayatındaki en özel gününe dair en önemli aksesuarıdır. Kalıpların dışına çıkan konsept tasarımlardan klasik şıklığı yansıtan modellere kadar, aradığınız tüm gelin tacı çeşitleri ÇiçekSepeti'nde bulabilirsiniz. Siz de gelin kombinlerinin olmazsa olmazı gelin tacı ile büyüleyici gürünebilmeniz mümkün. Geniş ürün yelpazesi ile unutulmayacak görünümler sergilemenizi sağlayan modelleri şimdi keşfedebilirsiniz.

Gelin Tacı Kullanım İpuçları

Gelin tacı kullanımı her ne kadar düğün ve nikah ile özdeşleştirilse de bu şıklıktan faydalanmak için farklı imkanlar bulunuyor. Son dönemde kına gecelerinde de sıkça görebileceğiniz taçlar sayesinde evliliğe giden yoldaki her özel gününüzde etkileyici görünüme sahip olabilirsiniz. Kına gecesine özgü modellerin en az düğün günü için tasarlanan modeller kadar geniş bir çeşitlilik sunduğunu görebilirsiniz.

Ürünü hangi günlerde ve hangi saç modeliyle kullanacağınızı düşünerek doğru kararı vermeniz de mümkün. Dağınık veya sıkı topuzlar için başın yalnızca önüne yerleştirilen ve kulak arkasına geçirilen taçları değerlendirebilirsiniz. Baş tepesine oturtulan çember modellerle saçlarınızı özgür bırakmanın keyfine varabilirsiniz.

Etkileyici Gelin Tacı Modelleri

Modellerin neredeyse sayısız denebilecek kadar seçeneğe sahip olduğu gelin tacı dünyasında özgün zevklerinizi yansıtmak hiç olmadığı kadar kolay. Her sezonun değişmez trendlerinden olan inciler, gelin taçlarına naturel şıklığını katmaya devam ediyor. Taşların göz alıcı parlaklığı ise bir diğer öne çıkan alternatif olurken, deniz yıldızları ise farklılık arayışında olanlara yanıt veriyor.

Modellerde birden çok süsleme ürününü bir arada bulmanız mümkün. Deniz yıldızlarına incilerin eşlik ettiği salaş görünümlü gelin tacı modelleri, orijinal bir tarz ortaya koymanıza yardımcı oluyor. İncilere tüllerin eşlik ettiği taçlar ise kına gecelerinde eğlenceli görünmek için uygun modeller arasında yer alıyor. Haliyle sevdiğiniz işleme tarzlarını belirlemeniz, hayal ettiğiniz stili oluşturmanız için yeterli hale geliyor.

Taçların yalnızca stiline değil, renklerine göre de çeşitlendirildiği kategori içerisinde kuralları yıkan pek çok alternatif mevcut. Mor rengin lükse çağrışımda bulunan duruşu taçları daha etkileyici gösteriyor. Öte yandan kırmızının baskın renk olduğu tasarımlar kına geceleri için ideal ürünü bulmayı kolaylaştırıyor. Siyah kristal boncuklar ise tüm dikkatleri üzerinize topluyor. Gelin tacında tercihini klasiklerden yana yapmak isteyenleri ise krem, beyaz gibi nötr renklerin birbirinden farklı tonları karşılıyor.

Doğru Gelin Tacı Seçimi

Son derece geniş bir tarz, işleme ve kullanım çeşitliliğine sahip olan gelin tacı modelleri arasından doğru kararı vermek oldukça önemli. Hayatınızın en unutulmaz gününde başınızın üzerinde yer alarak saçlarınızı süsleyecek elbette taçların zevkinize uygun olması gerekiyor. Aynı şekilde elbise veya gelinlik seçimlerinize de uyumlu olması gereken taçlarda dikkat edilmesi gereken pek çok detay bulunuyor.

Seçimlerinizde öncelikle tasarımın stil çizgisine odaklanarak eleme yapabilirsiniz. Kimi gelin tacı modelleri tıpkı prensesler gibi görünmeyi sağlayan, klasik bir yapıya sahip oluyor. Bu modellerde mini taşların parıltısı ve keskin kesim hatları dikkat çekiyor. Masalsı bir görünüme kavuşmayı hayal edenler için yaprak veya kristal şekilli bu taşlar sizin için de ideal tasarımlar olabilir.

Yeni nesil gelin taçlarıyla alışılmışın dışına çıkan pek çok konsepti bir arada görebilirsiniz. İncilerin yer aldığı modeller oldukça romantik bir tarz ortaya koyarken, deniz yıldızları ise modelleri dikkat çekmeyi başarıyor. Baş çevresine bir hare gibi yerleştirilen bu modellerin özellikle saçlarını dağınık modeller ile kullanacak gelinler için birebir olduğunu söylemek mümkün.

Aradığınız model her ne tarz, şekil, ebat veya çeşide sahip olursa olsun en uygun fiyatlar için tek adres ÇiçekSepeti oluyor. Ucuz gelin tacı tasarımlarıyla hafızalardan silinmeyen kombinler oluşturmak için siz de acele edip hemen siparişinizi verebilirsiniz.