Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Gelinlik Aksesuarları

Gelinlerin en özel anlarına eşlik eden pek çok farklı gelinlik aksesuarı vardır. Düğün törenlerinde gelinlerin çok daha zarif bir görünüme kavuşmalarına yardımcı olan gelinlik aksesuar çeşitleri birbirinden özel tasarımlarıyla ön plana çıkar. Saç tokalarından gelinliği tamamlayan çiçeğe kadar pek çok detay gelinlik aksesuar çeşitleri arasında yerini alır.

Gelinlerin Olmazsa Olmazı Gelinlik Aksesuarları

En mutlu gününüzde zarif ve şık olmanıza yardımcı olan gelinlik aksesuarları üreticileri sayesinde, konsepte uygun bir stil oluşturmanız mümkündür. Günün anlam ve önemine hitap eden en ince detaylar bile sizi olduğunuzdan çok daha şık gösterir. Dekoratif canlı veya yapay çiçek modellerinden gelin taçlarına, takı keselerinden gelin eldivenine kadar daha pek çok aksesuar şıklığınızı tamamlamaya yardımcıdır. Düğün konseptinize uygun olarak belirlediğiniz saç stili için kullanabileceğiniz farklı gelin tokaları bulabilirsiniz. Görünümünüzü taçlandıran bu aksesuarlar düğün boyunca saçlarınızı şık ve sabit tutar. Taşlı, boncuklu ve ışıltılı taç modelleri de gelin saçlarında oldukça estetik bir görüntü oluşturur. Bununla birlikte gelinlerin olmazsa olmazları arasında yer alan duvaklar da gelinlik aksesuarlarındandır. Boyut ve desen bakımından tarzınıza hitap eden seçenekleri kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Aynı zamanda gelinlik eldiveni ve kesesi ile farklı düğün konseptlerinden de ilham alabilirsiniz. Öte yandan, minimalist gelin adayları tarafından yoğun ilgi gören vualet aksesuarını da göz önünde bulundurmanız mümkündür. Sade ve bir o kadar da zarif bir görüntü oluşturmak için ise gelinlik şapka çeşitlerinden destek alabilirsiniz. Bununla birlikte gelinlik şemsiyesi, kemeri ve benzeri gelinlik aksesuarlarını da bulabilirsiniz.

Gelinlik Aksesuar Çeşitleri ile Özel Anlarınızı Taçlandırın!

Gelinlerin vazgeçilmezleri arasında yer alan birbirinden özel aksesuar çeşitleri mevcuttur. Özellikle gelin duvağı, gelin tacı ve tokası gibi alternatif parçalar gelinlerin çok daha zarif görünmesine yardımcı olur. Gelin duvağı çeşitleri; kafes, omuzda duran, dirsek, parmak ucu, katedral, kısa veya uzun duvaklardır. Bunlar; renk, desen ve kalite yönünden çeşitli alternatiflerden oluşur. Tercih ettiğiniz gelinlik modeline uygun olarak birbirinden şık duvak modellerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Puantiyeli, tüllü, sade, minimal veya ekstra large şeklindeki gelin şapkaları da mevcuttur. Vintage tarzını ön plana çıkaran vualet; nostaljik yaşam tarzından izler taşıyan, estetik ve bir o kadar da zarif bir aksesuardır. Gelinlerin stilini yansıtmayı amaçlayan vualet modelleri ulaşılabilir fiyatlarla karşınıza çıkar. En iyi gelinlik aksesuarları için modelleri kalite ve fiyat bakımından karşılaştırabilirsiniz. Modern, klasik veya marjinal parçalara rahatlıkla ulaşarak en özel gününüze damgasını vurmasını istediğiniz gelinlik aksesuarlarını hemen satın alabilirsiniz.

Gelinlik Aksesuarları Hakkında Bilinmesi Gereken Detaylar

Gelin tacı çeşitleri en özel gününüzde kraliçe gibi görünmenizi sağlayan önemli bir detaydır. Birbirinden özel taç modellerine uygulanabilecek farklı saç modelleri mevcuttur. Bunları süsleyen saç tokalarının yardımıyla istediğiniz gelin saçını rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Saçlarınızın bozulmasından endişe duyuyorsanız sabitleyici tokaları tercih edebilirsiniz. Düğününüzde rahat hareket etmek ve kendinizden emin olmak için saçlarınızın şeklini bu tokalarla koruyabilirsiniz. Uzun veya kısa saç modelleri fark etmeksizin herkesin saç tipine uygun toka alternatifleri vardır. Görünüm ve özellik bakımından değişkenlik gösteren modeller; sade, telli, lastik, boncuklu, çiçek motifli, tarak formunda veya daha pek çok niteliğe sahip parçalardan oluşur.

Gelinlerin en çok önem verdikleri aksesuarlardan bir diğeri de gelin çiçekleridir. Renk, görünüm ve seçenek bakımından pek çok seçenek bulunur. Sevdiğiniz en özel çiçeklerden oluşan zambak, nergis, gerbera, orkide, şakayık, gül ve kala zambağı gibi detayları tercih edebilirsiniz.

Siz de ÇiçekSepeti üzerinden en ucuz gelinlik aksesuarlarına kolayca ulaşabilir ve en güzel anlarınızı unutulmaz kılabilirsiniz.