Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Gezdirme Tasması

Hareket ihtiyacıyla birlikte enerjisini atmak isteyen köpekler için kullanılabilecek gezdirme tasmaları birbirinden farklı işlev ve tasarımlarla keyifli gezintiler sunar. Kayış boyutu ayarlanabilir gezdirme tasmaları ile en yakın dostlarınızın dışarıda gerekli yerlerde sizlere yakın durmasını sağlayabilir, park ve geniş alanlarda ise tasmayı uzatarak hareket özgürlüğüne kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Sabit boyutları bulunan tasmalar da kendi içerisinde birçok çeşide sahip. Farklı malzemelerden üretilen gezdirme tasmaları, kedi veya köpeğinizle uyumlu olmasını sağlayacak tasarımlar da içerir. Gezdirme tasmalarını, uygun fiyatlı seçenekler ve birbirinden farklı özellikleriyle ÇiçekSepeti'nde bulabilirsiniz.

Konforlu Gezdirme Tasması Modelleri

Köpeğinizin gündelik gezdirmesini gerçekleştirmek için bir tasma arayışındaysanız eğer, boyutu ayarlanabilir otomatik gezdirme tasmaları tam da size göre. Köpeklerin ev içerisinde bekledikleri zamanda heyecanla dışarıya çıkmayı beklemelerinin sebebi ihtiyaçlarını gidermenin yanında vücudundaki enerjiyi de atıp rahatlamak. Ayarlanabilir gezdirme tasmaları ile açık ve güvenli alanlarda köpeğinize oldukça geniş bir alan sağlayabilirsiniz. 3 m, 5 m ve 8 m gibi büyük bir boyuta kadar ulaşabilen otomatik gezdirme tasmalarını kullanırken, köpeğinizin uzaklaşmasına izin vereceğiniz miktarda üzerindeki anahtara basılı tutmanız yeterlidir. Basılı tutarak yanına yaklaştığınız zaman da otomatik olarak tasmayı kendi içerisine sarar. Köpeğiniz daima yanınızda olsun istiyorsanız eğer sabit boyutlu gezdirme tasmalarında bulunan klipsli ürünleri tercih edebilirsiniz. Köpeğinizi serbest bırakacağınız zaman klipsiyle birkaç saniye içerisinde kayıştan kurtarabilir ve dilediği gibi gezmesini sağlayabilirsiniz.

Kedileri gezdirmek için üretilen kedi gezdirme tasmaları da ÇiçekSepeti'nde sizleri bekliyor. Kedilerin dış dünyayla teması köpeklere göre az olmasından kaynaklı dışarıda gezebilen kedi sayısı oldukça az. Buna karşılık yine de kedinizi gezdirebileceğiniz ve tasmasını gövdesinden sağlayabileceğiniz ürünler bulunuyor. Kediler boyunlarına takılı bir tasmayla gezmek konusunda köpekler kadar uysal olmadıkları için tüm gövdeye geçirilen klipsli kayışlarla ona istediği hareket özgürlüğünü sağlayabilirsiniz.

Dekoratif Gezdirme Tasmaları

Gezdirme tasmaları büyük bir çeşitliliğe ek olarak farklı birçok tasarımı da içerir. Özellikle asil ırklardan bir köpeğe sahipseniz, onun görünümüyle bütünleşecek deri tasmalar sade ve tarz bir görünüm sağlar. Farklı renklere sahip deri tasmalar, sabit boyutları olmasının yanında klipsli yapılarıyla dilediğiniz zaman kolayca takılıp çıkarılabilir işlevselliğe de sahiptir. Üstelik deri malzeme esneyen bir yapıda olduğu için köpeğiniz sizi zorladığı zamanlarda ellerinizi zarardan korur. Halat kayışları da esneklik ve renk seçeneklerindeki çeşitlilikten ötürü dekoratif açıdan değerlendirebilirsiniz.

Özellikle güçlü ırklardan olan köpeklerin tasma seçiminde ön plana çıkan zincir gezdirme tasmalarının şık bir görünümü var. Zincir gezdirme tasmaları modelleri içerisinde tutma kısmı soft kumaştan üretilen ürünler de yerini alır. Kayış kısmının zincirden olmasını sağlarken, ellerinizin de zarar görmemesini bu ürünlerle sağlayabilirsiniz. Gezdirme tasmaları içerisinde üzerinde farklı tasarımların olduğu ürünler de bulmak mümkün. Kedi ve köpeklerle ilişkili figürler ve baskıların bulunduğu bu sevimli gezdirme tasmalarını hediyelik olarak da değerlendirebilirsiniz.

Gezdirme Tasması Aksesuarları

Belirli bir uzunluk ekleyen bu ara kayışlar içerisinde ledli ürünler de bulunur. Üzerindeki led ile kayışın ışıklı bir görünüme sahip olmasına yarayan bu ürünler ile özellikle geceleri köpeğinizin uzaktan dahi görünür olmasını sağlayabilirsiniz. Eğer bir bahçeye sahipseniz ve köpeğiniz bahçe içerisinde gezebilsin istiyorsanız uzun boyutlu ve dış hava koşullarına dayanıklı kayışlardan tercih edebilirsiniz. Bu sayede köpeğiniz dilediği gibi bahçe içerisinde gezebilir. Bahçenizde köpeğinizin tasmasını bağlayacak bir yer bulamıyorsanız eğer bahçe bağlama kazığı ürünleri de ayrıca değerlendirebilirsiniz.

Köpeğinizi veya kedinizi arabayla bir yere götürmek isteyebilirsiniz. Kedi ve köpekler için özel olarak tasarlanan araç emniyet kemerleri köpeğinizin tasmasına kolaylıkla takılabilir formdadır. Bu sayede araç içerisinde endişelenmeden en yakın dostlarınızı taşıyabilirsiniz. Eğitim tasmaları, gezdirme tasmaları ve dekoratif seçenekler içeren tasmaları ÇiçekSepeti'nde bulmak çok kolay. Siz de en yakın dostunuzun ihtiyaç duyduğu gezdirme tasmasını belirleyip bir an önce sipariş edebilirsiniz!