Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Gillette

Gillette, ortaya koyduğu kaliteli ve yenilikçi ürünleri ile tıraş denince akla gelen markaların başında yer alır. Ürettiği çözümler ile günlük hayatınızı konforlu geçirmenize yardımcı olan Gillette, hem pratik hem de zaman kazandıran ürünler geliştirir. Gillette, sorunsuz bir tıraş ile pürüzsüz ve tahriş olmamış bir cilt elde etmek isteyen kadın ve erkeklerin vazgeçilmez markasıdır. Uygun fiyatlı Gillette kampanya ürünleri, ÇiçekSepeti aracılığıyla şimdi evinize kadar ulaşır.

Erkeklerin Vazgeçilmezi Olan Gillette Ürünleri

Erkeklerin tıraşta vazgeçilmez markası olan Gillette, kalitesi ve yenilikçi ürünleri ile kullanıcıların beğenisini kazanmayı sürdürüyor. Erkeklere dönük ürün çeşitliliğini ve çözümlerini artıran Gillette; sağlıklı, pratik ve uygun fiyatlı modeller üretir. Marka, tıraş öncesi hazırlık ürünleri olan tıraş jeli ve tıraş köpüğü ile tahriş olma ve yaralanma gibi olumsuz etkileri ortadan kaldırır ve hızlı bir tıraş tecrübesi sunar. Gillette, size farklı tıraş bıçağı başlıkları içerisinden cildinize ve yüz yapınıza en uygun tıraş makinesini seçebilme imkânı verir. Cildinizin pürüzsüz ve canlı kalmasını sağlayarak tüm beklentilerinizi karşılayan Gillette markası, tıraş sonrası balsam ürünleriyle tıraşınızı en ideal şekilde tamamlamanıza yardımcı olur.

Kadınlara Özel Gillette Kampanya Ürünleri

Kadınların hassasiyetlerine de odaklanan Gillette, onlar için özel olarak geliştirdiği Venus tıraş makinesi ile pürüzsüz ve acısız bir tıraş sunar. Yuvarlak başlığı ve ergonomik gövdesiyle de çok yönlü hareket kabiliyeti sağlayan bu model, kadınların vücut yapısını ve cilt hassasiyetini dikkate alarak tüm talepleri karşılamayı başarır. Tıraş başlığında bulunan jel sayesinde ayrıca bir yumuşatıcı ürüne ihtiyaç duymadan uzun süre rahat bir kullanım imkanı verir. Şimdi siz de ÇiçekSepeti’ne özel indirimli Gillette ürünleri için hemen sipariş verebilir, Gillette kampanya fırsatlarından yararlanabilirsiniz.