İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Gimcat

GimBorn çatısı altındaki markalardan biri olan GimCat, kediler için lezzetli atıştırmalıklar ve beslenme destekleri üretir. 50 yılı aşkın süredir evcil hayvan ürünleri hakkında deneyimi bulunan marka, evcil hayvan ve sahipleri arasında benzersiz bir bağ oluşturmak adına yeni formüller geliştirir. İndirimli GimCat ürünleri arasından seçim yaparak bütçenizi korurken kedinizin iştahla tüketeceği alternatifler satın alabilirsiniz.

Besleyici ve Lezzetli Gimcat Ürünleri

Birinci sınıf kalitede kedi atıştırmalıkları üreten GimCat, lezzet ve besleyiciliği bir araya getirir. GimCat, özel formülleri sayesinde sadece lezzetli değil, tüy topaklarının sindirim sistemi problemlerine yol açmadan atılmalarını kolaylaştıran ve kedilerin bağışıklık sistemini destekleyen atıştırmalıklar üretir. GimCat ürünleri ayrıca kedilerin sağlıklı ve parlak tüylere kavuşmasına yardım eder ve metabolizmalarının sağlıklı çalışmalarını destekler. Outlet GimCat ürünleri içerisinden kedinizin severek tükettiği atıştırmalıkları en avantajlı rakamlara satın alabilirsiniz.

ÇiçekSepeti GimCat kampanya ve fırsatları, kediniz için lezzetli ürünleri uygun fiyatlara satın almanızı sağlar. GimCat Shinycat Fileto Tavuk Karides Kedi Konservesi gibi yaş mama ürünleri, kedinizin beslenmesini lezzetli alternatiflerle çeşitlendirmenize olanak verir. GimCat Nutripockets Dental Kedi Ödülü benzeri ürünler, diş taşı ve tartar oluşumunu azaltan lezzetli bir alternatif olur. Yeni GimCat ürün çeşitleri, benzersiz lezzetlerle kedinizi tanıştırmanıza yardım eder.

Destekleyici GimCat Ürünleri

GimCat, sadece lezzetli değil, yüksek doyurucu ve besleyici içeriğe sahip atıştırmalıklar hazırlar. GimCat Multivitamin çeşitleri, kedinizin bağışıklık sistemini güçlendiren önemli vitaminleri ve sindirime yardımcı lifler barındıran lezzetli macunları sunar. GimCat Latte Kedi Sütü ve GimCat Yoghurt Kedi Pudingi benzeri ara öğün alternatifleri, ödül maması yerine geçen vitamin ve mineral tabletleri ve kedi macunları, iştahla tüketecekleri beslenme destekleri arasında yer alır.

GimCat fiyatları, diğer kedi atıştırmalığı üreticilerine kıyasla daha yüksek olsa da kedi sağlığı ve damak tadını ön plana alan formülleri sayesinde son derece uygundur. Uygun fiyatlı Gimcat ürünleri için ÇiçekSepeti avantajlarını değerlendirebilir, bütçenizi zorlamadan kedinizi mutlu edebilirsiniz. Kampanya ve fırsatları takip ederek kedinizin severek tükettiği atıştırmalıkları avantajlı koşullarla satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.