İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Gimpet ÇiçekSepeti’nde!

Kedi ve köpekler için sağlıklı yiyecek ve vitamin takviyeleri üreten Gimpet evcil hayvanlarınızın damak tadına uygun ürünleriyle ön plana çıkar. Yaş mamadan multivitamine, ödül mamasından malt macunlarına kadar geniş bir ürün çeşitliliği vardır. Gimcat ürünlerini kedileriniz için tercih edebilirsiniz. Gimdog mama çeşitleri de köpekleriniz için özel olarak üretilir. Kaliteli Gimpet ürünlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Kedi ve Köpeklerin Sevdiği Gimpet Mama Çeşitleri

Her canlı gibi kedi ve köpeklerin de metabolizmalarına uygun bir beslenme düzenine sahip olmaları gerekir. Bunun için de insanlardan farklı içeriklere sahip mamalar yemeleri tavsiye edilir. Gimpet ürünleri kedi ve köpekler için lezzetli mamalar ve takviyeler üretir. Gimcat ürünleri arasında kuru ve yaş mamalar, multivitamin destekleri, ödül mamaları ve malt macunlar bulunur. Kaliteli bir içeriğe sahip olan Gimcat Türkiye mama çeşitlerini güvenle kullanabilirsiniz.

Gimdog mama çeşitleri de köpekler için özel olarak formüle edilir. Markanın köpeklerin sindirim sistemlerinin dengede kalmasına yardımcı olan mama çeşitleri bulunur. Özel anlarda köpeğinizi sevindirecek ödül mamaları da vardır. Tahıl içeriği azaltılmış şeker ilavesiz mama çeşitleri sayesinde evcil dostlarınızın sağlıklı gelişimini destekleyebilirsiniz. Gimdog ürünleri ile köpeğinize lezzetli yiyecekler sunabilirsiniz.

Gimcat ve Gimdog Mama Fiyatları

Gimdog Türkiye ürünleri farklı ırk köpekler için değişik içerikler kullanılarak üretilir. Yavru ve yetişkin köpekler için de özel mama çeşitlerini kullanabilirsiniz. Tüy ve bağırsak sağlığı için geliştirilen vitamin çeşitlerinden de faydalanabilirsiniz. Gimcat ürünleri arasında bulunan malt macunları kedilerin midelerinde biriken tüy yumaklarını doğal yollardan atmalarına yardımcı olur. Tüylerinin parlak ve sağlıklı olmasını da destekler. Gimcat online satış fırsatlarını kullanarak mama ve vitamin çeşitlerine indirimli olarak ulaşabilirsiniz.

Gimcat fiyat bakımından oldukça uygundur. Kaliteli bir içeriğe sahip olan Gimcat ürünlerini güvenle kullanabilirsiniz. Gimdog ve Gimcat kampanya fırsatlarından faydalanarak mama ve vitamin çeşitlerine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bu mamaları sokakta yaşayan kedi ve köpeklerle de paylaşabilirsiniz. Kedi ve köpeklerin severek tükettiği mamaları Gimcat indirim fırsatlarıyla ÇiçekSepeti üzerinden satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.