İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Girabella Jewellery

Mücevher kullanmayı sevenler için eşsiz bir koleksiyon oluşturan Girabella Jewellery, 20 yılı aşkın tecrübesini Türkiye’de satışa sunduğu en güçlü tasarımlarla göstermeyi amaçlar. Koleksiyonu oluşturan tüm parçaların kişiselleştirilebilir olması ve genel ahengi sağlayarak özel hissettirmesi yaşamsal ilham verir. Takı sektöründe trend belirleyici Girabella Jewellery ürünleri ÇiçekSepeti’nde!

Modern Detaylarla Girabella Jewellery Ürünleri

Ürettiği tüm takılar ile insanların hafızasında yer edinmeyi ve kişiliği yansıtmayı prensip haline getiren Girabella Jewellery, moda öncüsü olarak bilinir. Marka, ister günlük yaşamda olsun isterse özel bir davette; aksesuarların, evrensel özellikler içerdiği bilincini taşır. Büyüleyici parlak taşları ve kreatif renk uyumları ile uygun fiyatlı Girabella Jewellery ürünleri içinden en güzel takı modellerini kendiniz veya sevdikleriniz için seçip satın alabilirsiniz. En özel günler için hazırlanan altın kaplama zirkon taşlı kalpli beştaş gümüş yüzük gibi manidar hediyeleri kendiniz veya sevdikleriniz için indirimli fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı ve İndirimli Girabella Jewellery Ürünleri

Değerli taşlar, gümüş veya altın kaplama gibi detaylar içeren Girabella Jewellery fiyatları her keseye uygundur. İndirimli Girabella Jewellery ürünleri, beğendiğiniz tüm takı modellerini daha makul fiyatlarla kullanmanızı sağlar. Set halinde veya tekli olarak pek çok ürün seçeneği bulunan outlet Girabella Jewellery ürün seçeneklerini kolayca temin edebilirsiniz. En çok beğenilen 925 ayar gümüş 6 tırnaklı tektaş yüzük modelini ister sevgililer gününde isterseniz sevgiliniz ile olan her özel günde notunuz ile sevgilinize gönderebilirsiniz.

Yeni sezon Girabella Jewellery ürün seçenekleri için renkli taş detayları olan modelleri inceleyebilirsiniz. Hislerinize tercüman olmak veya günlük kıyafetlerinize uymasını istediğiniz en yeni, en modern takı tasarımları ÇiçekSepeti’nde! Bir değer ifadesi olan sembolleri üzerinde taşımanıza yardımcı olan Girabella Jewellery kampanya zamanlarını takip ederek online olarak sipariş edebilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.