Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Gitar Modelleri ve Fiyatları 

Farklı türlerde ve boyutlarda çok sayıda gitar seçeneğine ulaşarak hayalinizdeki müzik aletine sahip olabilirsiniz. Klasik ya da elektro gitarlar ya da ukulele modelleri ile müzik keyfinizi üst düzeye taşıyabilirsiniz. Beğeninize ve ihtiyaçlarınıza hitap eden gitar modelleri ÇiçekSepeti ile sadece bir tık uzağınızda. Gitar modelleri birlikte ihtiyaç duyduğunuz yan ürünlere de sahip olabilirsiniz. Gitar markalarıyla ilgili bilgi almak için "En İyi Gitar Markaları" içeriğimizi ziyaret edebilirsiniz.

Birbirinden Şık Klasik Gitar Modelleri

İspanyol gitarı olarak da bilinen klasik gitarlar, akustik gitarlara göre daha uygun fiyatlarla satışa sunuldukları için sıklıkla tercih edilir. Klasik gitar tellerinde çelik yerine naylon seçenekler kullanılır. Naylon teller, bu enstrümanı yeni kullanmaya başlayanlar için pratik bir öğrenme metodu oluşturur. Yumuşak ve dinamik sesli klasik gitarlar, gitar öğrenmeye yeni başlayanlar için ideal seçenekler sunar. Gövde kısmında şık desenler barındıran modeller, estetik bir görünüm oluşturur. Bu tasarımları zarif bir hediye seçeneği olarak değerlendirebilirsiniz.

Akustik Gitarlarla Yüksek Perdelere Erişin

Akustik gitarlar, klasik modellere göre daha yüksek perdelere erişmenizi sağlar. Çelikten yapılan teller kaliteli bir ses deneyimi sunar. Böylece akustik gitarlar, kendine özgü ton farkıyla hemen ayırt edilebilen sesler çıkarır. Akustik gitar modelleriyle amplifikatör kullanılmadan düzgün ve kaliteli tonlar yakalayabilirsiniz. Bu sayede elektro gitarlardan daha uygun fiyatlı akustik gitarlarla zengin bir müzik deneyimine adım atabilirsiniz. Elektro gitarların geniş renk ve model yelpazesi tarzınızla bütünleşen bir müzik aletine sahip olmanıza yardımcı olur. Şık gitar askısı ve gitar pena seçenekleriyle gitarınıza hoş bir hava katacak ihtiyacınıza uygun gitar aksesuarlarını da inceleyebilirsiniz.

İhtiyacınıza Hitap Eden Akustik Gitarlar

Akustik gitarların pek çok çeşidi mevcut. Fearless gitarlar, elektro ve salon gitarları arasında değerlendirilir. Fearless modellerde çelik teller kullanılır ve kaliteli bir ses deneyimi yaşanır. Çok sayıda müzik tarzıyla uyumlu olan bu gitarlar, dengeli bir ses tonu sunduğu için sıklıkla tercih edilir. Jumbo gitarlar da çelik tel yapısına sahip. Çok belirgin bir bel kavisiyle karakterize olan bu gitarlar da yüksek kalitede ses sunar. Salon gitarları, tüm akustik gitarlar göz önünde bulundurulduğunda en küçük gövde yapısına sahip modellerden biri. Çelik tel yapısı salon gitarlarına doğal ve güçlü bir ses tonu kazandırır. Şık taşıma çantası ve askı aparatlarıyla gitarınızı güvenle taşıyabilirsiniz.

Rengarenk Ukulelerden İlham Alın

Dört adet telden oluşan ukuleler, birbirinden şık renk seçeneklerinden oluşuyor. Genellikle naylon teller kullanılan bu müzik aleti, müzikle ilgilenen sevdikleriniz için zarif bir hediye seçeneği olabilir. Özel taşıma çantası sunulan tasarımları tercih ederek pratik bir kullanım elde edebilirsiniz. Desenli tasarımlardan ilham alarak sevdiklerinize özel bir hediye sunabilirsiniz.

Seçtiğiniz gitar modelleri ile birlikte taşıma çantası, nota sehpası, akor cihazı ve gitar amfi gibi destekleyici ürünleri de satın alabilirsiniz. Gitar modelinize uygun stantlar ile gitarınız şık ve zarif bir şekilde sergilenebilir. Birden fazla gitarı tutabilen askı aparatları da mevcut. Farklı ölçülerdeki pena çeşitleriyle gitar keyfinizi artırabilirsiniz. Ayakta gitar çalmak için gitar askıları tercih edilebilir. Kişisel zevklerinize hitap eden figürleri içeren askı tasarımlarıyla tarzınızı yansıtabilirsiniz. Bu askı tasarımları gitar çalan sevdikleriniz için de şık bir hediye seçeneği.

Eğitici El Kitaplarından Yararlanın

Gitar çalmayı öğrenirken başlangıç seviyesinde ipuçları içeren el kitapları, yeteneklerinizi sergilemenizi kolaylaştırır. Her seviyeye uygun eğitim kitapları ve CD’leriyle gitar pratiği aşama aşama geliştirilebilir. ÇiçekSepeti’nde ihtiyacınıza uygun gitar modelleriyle buluşabilirsiniz. Gitar çalanların ihtiyaç duyduğu askı aparatı, pena ve amfi gibi yan ürünleri ÇiçekSepeti’nin güvenli ödeme koşullarıyla hemen sepete ekleyebilirsiniz.