Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Gitar Aksesuarları

Gitar türüne ve modeline göre çok sayıda aksesuar seçeneğini tercih ederek gitarınızı yüksek performansla kullanabilirsiniz. Çeşitli standlar, penalar, burgu takımları ve askı seçeneklerini inceleyerek ihtiyaç duyduğunuz müzikal ekipmanlara ulaşabilirsiniz. Kişiselleştirebileceğiniz gitar malzemeleri sevdikleriniz için özel hediyeler sunmanıza da yardımcı olur. Tarzınızı ve beğenilerini yansıtabileceğiniz bu ürünler, size özel şık aksesuarla buluşmanızı sağlar. Her gitar severe hitap eden en iyi gitar ekipmanlarını ÇiçekSepeti’nin ürün yelpazesinde bulabilirsiniz.

Birbirinden Konforlu Pena Tasarımları

Elektro gitar, bass gitar ve klasik gitar gibi enstrümanlar için özel olarak tasarlanmış penalar, parmaklarınızın yorulmasına ve deforme olmasına engel olarak keyifli bir gitar deneyimi sağlar. Penalardan yararlanarak daha uzun süre boyunca gitar pratikleri yapabilirsiniz. Milimetrik kalınlık ölçüleri baz alınarak tasarlanan pena modelleri, hem gitara yeni başlayanlar hem de profesyonel kullanıcılar için çok sayıda ürün seçeneğine sahiptir. Klasik gitarlar için kalın ve sert penaları tercih edebilirsiniz. Bu ürünler, gitara yeni başlayanların pratik yapmasını da kolaylaştırır. Setler halinde tercih edeceğiniz ürün seçenekleri ucuz gitar ekipmanları ile buluşmanıza yardımcı olur. Çoklu pena setleriyle gitar çalarken ekonomik ve konforlu aksesuarlardan yararlanabilirsiniz.

Hem sevdiklerinize hoş sürprizler yapmak hem de kişisel kullanımınıza keyif kazandırmak için kişiselleştirilmiş pena tasarımlarını tercih edebilirsiniz. Çeşitli sloganların yer aldığı, farklı fontlarda yazılmış isimler içeren veya kabartmalı logolardan oluşan modellerden ilham alabilirsiniz. Kişiselleştirilmiş tasarımlar tarzınızı yansıtırken gitar çalma keyfinizi ve motivasyonunuzu da artırmayı sağlar. Fender, Cort, Gibson ve Taylor gibi popüler markaların özel pena serilerini tercih ederek pena koleksiyonunuza yepyeni bir soluk getirebilirsiniz. Pena kutularını kullanarak bu aksesuarların kaybolmasına engel olabilirsiniz.

Gitarlar Aksesuarları İle Şık Detaylar

Gitar standları birbirinden şık tasarımları sayesinde dekorasyon tarzınızla bütünleşen detaylar içerir. Gitarların güvenli bir şekilde sergilenmesini sergileyen gitar standı, özel askı aparatlarından oluşur. Bu sayede gitarınız güçlü bir şekilde desteklenerek sergilenmeye hazır konuma gelir. Ahşap, plastik ya da çelik gibi materyaller ile tasarlanmış gitar standlarını tercih edebilirsiniz. Birden fazla gitarı koyabileceğiniz ürünlerin yanı sıra tek gitarı taşımak üzere tasarlanan standları kullanabilirsiniz.

Ayakta gitar çalmanızı kolaylaştıran askı tasarımları, her beğeniyle örtüşen tasarımlara sahiptir. Rengarenk gitar askıları size gitar tasarımınızla da uyumlu şık aksesuarlar sunar. Pop art detayları, dizi ve film karakterleri ve floral baskılar gibi çok sayıda temadan ilham alan gitar askıları her tarza hitap eder. Bu aksesuarları dönüşümlü olarak kullanarak beğenilerinizi gitar aksesuarlarınıza ince detaylarla yansıtabilirsiniz. Askı seçenekleri gitar çalan sevdiklerinize zamansız hediyeler paylaşmanıza da yardımcı olur.

İşlevsel Gitar Ekipmanları ÇiçekSepeti’nde

Gitarınızı tamamlayan ve size yüksek performans sunan ekipmanlar sayesinde müzik keyfinizi artırabilirsiniz. Gitarınızla uyumlu amfi seçeneklerini inceleyerek konser ve çeşitli etkinlikler için kaliteli bir ses deneyimi yaşayabilirsiniz. Mikrofon seçeneği sunan gitar amfileri, indirimli gitar ekipmanları ile buluşmanıza yardımcı olur. Amfi setleri içerisinde rengarenk pena seçeneklerine de ulaşabilirsiniz. Yedek tel ve burgu takımları, tel değişimlerini pratik bir şekilde yapmanız için temel malzemelere sahiptir. Bu ürünler doğru akor düzenini sağlamak için gereklidir.

Ekolayzer pedalları, farklı gitar türleri için geniş bir ürün yelpazesine ulaşmanızı sağlar. Gitar pedalları sayesinde ses değişiklikleri yaparak jazz ve rock gibi müzik türlerine özel uyarlamalar yapabilirsiniz. Pedallarla birlikte akor aletlerinden yararlanmak akor sürecini kolaylaştırarak pratik bir kullanım sunar. ÇiçekSepeti ile gitarınızı tamamlayan ve müzik keyfinizi artıran gitar ekipmanlarına ulaşabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin ücretsiz kargo avantajından yararlanarak ihtiyacınız olan tüm gitar malzemelerini hemen sepete ekleyebilirsiniz.