Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Gitar Askılık ve Sehpa

Müzik enstrümanlarının kalitesi kadar kullanılan aksesuarların kullanım rahatlığı ve kalitesi de önemlidir. Müzisyenler gitar askısı, gitar sehpası, gitar ayaklığı gibi aksesuarlarla hem enstrümanlarını muhafaza eder hem de onları rahat kullanır. Kaliteli enstrüman taşıma çantaları taşıma esnasında güven verir. Nota sehpası, mikrofon standı gibi aksesuarlar özellikle canlı performanslarda müzisyenlere büyük kolaylık sağlar. Siz de müzik aksesuarları alışverişinizi ÇiçekSepeti güvencesiyle yapabilirsiniz.

Gitar Askılıkları ve Sehpa Modelleri

Müzik enstrümanları çalanlar onları iyi bir şekilde muhafaza etmenin önemini bilir. Müzik aletlerinin kullanım ömrünü artırmak için kaliteli aksesuarları tercih etmek gerekir. Gitar askı, gitar ayak, gitar standı gibi aksesuarlar enstrümanları rahat ve doğru bir şekilde çalmayı sağlar, korumaya yardımcı olur. Gitar askıları müzisyenin kişiliğini yansıtacak özel baskılardan oluşan çeşitlere ve renklere sahiptir. Gitar standları performans öncesinde ve sonrasında müzik aletini güvenli bir şekilde muhafaza etmenizi sağlar. Enstrüman duvar askıları, dekoratif bir görünüm yaratırken müzik aletlerine kolay ulaşmanın da en pratik yoludur. Askılar, standlar ve duvar askıları gitarın yanı sıra ukulele, saz, kabak kemane, ud gibi diğer enstrümanlar için de özel olarak üretilir.

Mikrofon standları fonksiyonel kullanımları ile ön plana çıkar. Sesin daha iyi iletilmesini sağlayan mikrofonların sahnede güvenli ve istediğiniz biçimde yer almasına yardımcı olur. Ayarlanabilir mikrofon standları canlı performans esnasında konforlu bir kullanımı garanti eder. Nota sehpaları da müzisyenlerin hem eğitim hem de performanslarında en çok kullandıkları aksesuarlar arasındadır. Gitar ayak standları ise enstrümanın doğru tutuşunu sağlar. Çalış kolaylığı sağlayan ayak standları her müzisyenin kullandığı pratik aksesuarlar arasındadır.

Enstrüman Aksesuarlarının Kullanımı

Gitar askıları performans sırasında sahnede en çok kullanılan aksesuarlardan biridir. Gitarı rahat çalmayı sağlayan askılar hareket özgürlüğü sağlar. Üstelik üstündeki desenlerle müzisyenin zevkini yansıtır. Ayarlanabilir gitar askıları herkesin beden yapısına uygun bir pozisyonu sağladığından oldukça kullanışlıdır. Gitar standları mekanlarda hem dekoratif bir görünüm sağlar hem de müzik aletlerinin ömrünü uzatır. Gitarın sap kısmında oluşabilecek sorunların önüne geçer. Tekli ya da çoklu enstrüman standları ahşap veya metal olabilir. Müzik aleti satan kişiler, standları ve duvar askılıklarını enstrümanları sergilemek için sıklıkla tercih eder. Sadece gitarlar için değil, bağlama, keman, ud, cümbüş, ukulele gibi telli çalgıların sergilenmesi için özel boyutlarda standlar ve askılıklar mevcuttur.

Gitar sehpaları oldukça işe yarayan aksesuarlar arasında kendine yer bulur. Gitarın daha rahat biçimde çalmasını sağlar. Omuz, boyun, bacak ağrılarının önüne geçer. Kaliteli malzemeden yapılan ve kaymaz nitelikteki sehpalar istemediğiniz sonuçlarla karşılaşma riskini azaltır. Nota sehpaları, çaldığınız müzik eserinin notalarını takip etmenizi kolaylaştırır. Kaliteli malzemeden üretilen modeller uzun ömürlüdür. Ayarlanır olması sayesinde her mekanda ve pozisyonda kullanım imkanı tanır. Mikrofon standları ise özellikle canlı performansların vazgeçilmez aksesuarları arasındadır. Vokallere kolaylık sağlayan standlar, kayıt esnasında da oldukça yararlıdır.

Gitar Sehpa Askı Fiyatları

Tercih edilen gitar sehpa askı modelleri, kalitesi ve kullanım fonksiyonları fiyatlarını da belirler. Amatör müzisyenler daha çok fiyat performans ürünlerine yönelirken, profesyoneller kaliteyi ön plana alır. Gitar askı ve sehpaları, üretildikleri malzemenin niteliğini ve kalitesine göre farklı fiyatlara sahiptir. Mikrofon ve nota standları kullanım fonksiyonları açısından çok farklı ücretlerle satışa çıkar. Özel tasarımlı ve renkli aksesuarların fiyatları, basit amaçla üretilenlerden farklı olabilir. Müzisyenler aksesuar alırken önce ihtiyaçlarını tespit etmeli, ürünün özelliklerini değerlendirmeli ve fiyatlarını karşılaştırarak aksesuarları satın almalıdır. Siz de ÇiçekSepeti’nden ucuz gitar sehpa askı siparişinizi vererek, güvenle alışveriş yapabilirsiniz.