Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Giyerek Destekle

Hayat, oldukça uzun ve bir o kadar zorlu bir yolculuktur. Bu yolculukta bazen hayatınızdaki her şey yolunda gider bazen de beklentileriniz boşa çıkar. Fakat nihayetinde yaşamak oldukça güzeldir ve paylaştıkça değerlenir. Sevinci, üzüntüyü, varlığı ve yeri geldiğinde yokluğu bile paylaşmak oldukça önemlidir. Paylaştıkça sevgi de, üzüntü de, mutluluk da çoğalır… İşte bu düşüncelerin bütününden çıkarak oluşturulan “Giyerek Destekle” bir Çiçeksepeti sosyal sorumluluk projesidir. Türkiye’nin önde gelen sanatçıları ile yapılan işbirliği sonucunda ortaya çıkan özel koleksiyon ürünlerini alarak siz de sanatçı ile birlikte seçilen sivil toplum kuruluşlarına destek olabilirsiniz. Böylece paylaşmanın tarif edilemez mutluluğunu yakından deneyimleyebilirsiniz. Çevreye ve topluma fayda sağlayacak bu projeye hepinizi destek olmaya bekliyoruz.

Giyerek Destekle Nedir?

Giyerek Destekle; birbirinden değerli ve alanında önde gelen isimler tarafından tasarlanan tişört vb. ürünlerin Çiçeksepeti Extra işbirliği ile satışa sunulması sağlayan ve satılan ürünlerin gelirlerinin sivil toplum kuruluşlarına verildiği bir destek platformudur. Siz de bu platforma katılarak çok sevdiğiniz sanatçılar tarafından tasarlanan özel tişörtleri sadece Çiçeksepeti Extra’da bulabilir ve aldığınız ürünlerle sanatçı ile birlikte seçilen sivil toplum kuruluşuna destekte bulunabilirsiniz.

Giyerek Destekle koleksiyonlarında kimler yer alacak?

Koleksiyon #01 olarak sunulan ve ünlü çizer Selçuk Erdem imzası taşıyan kedi koleksiyonu ilk ürünleriyle siparişe açılmıştır. Kedi koleksiyonunun içerisinde başka hiçbir yerde bulamayacağınız ve Giyerek Destekle için özel olarak tasarlanan 3 tişört bulunmaktadır. Külhan, Mestan ve Sarman çizimleriyle tasarlanan bu özel ürünleri S, M, L ve XL bedenlerinde bulabilirsiniz. Bu özel koleksiyonundaki ürünleri sipariş ederek patili dostlarımıza yardımcı olan Bana Göz Kulak Ol derneğine destek olabilirsiniz.

Koleksiyon #02 için ise ünlü fotoğrafçı Mehmet Turgut tasarımlarını sunacak. Geliri ise yine sanatçı ile birlikte belirlenecek olan bir sivil toplum kuruluşuna aktarılacak. Her ay yeni tasarımcıların tasarımları ile genişleyecek ve büyüyecek olan platforma destek olmak için aldığınız tişörtlerle fotoğraf çekebilir ve #giyerekdestekliyorum hashtagi ile Instagram’da paylaşabilirsiniz. Unutmayın ki; Giyerek Destekle projesi sayesinde birlikte çok daha güzel ve mutlu bir dünya inşa edebiliriz.