Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Giyilebilir Teknoloji Spor

Akıllı cep telefonunuzu, yanınıza almadan da antrenman sürecini takip edebilmeniz, yaktığınız kalori ve aldığınız mesafe gibi değerleri öğrenebilmeniz, giyilebilir teknoloji spor ürünleriyle çok kolay. Akıllı saat ve akıllı bileklik formunda üretilen modeller, antrenmanlarınız başta olmak üzere günlük rutinlerinize dair birçok veriyi size sunabilir. Teknik özellikleri ve yazılım yetenekleriyle öne çıkan giyilebilir teknoloji spor ürünlerini, ÇiçekSepeti’ne özel imkânlarla satın alabilir, yaşantınızı daha sağlıklı geçirmek adına güçlü bir adım atabilirsiniz.

Giyilebilir Teknoloji Spor Ürünleriyle Motivasyon Kazanın

Evde, dış mekânda veya spor salonlarında antrenman yapıyor, gerçekleştirdiğiniz fiziksel aktiviteyle ilgili kapsamlı veriler elde etmek istiyorsanız, teknoloji sektörünün önemli isimlerinin geliştirdiği akıllı saatleri tercih edebilirsiniz. Yöneleceğiniz modele göre geniş dokunmatik ekranlarla gelen akıllı saatler, birçok algılayıcıyla zenginleştiriliyor. Kimi saatlerin bileğinize temas eden kısmında kalp atış hızı, kandaki oksijen miktarı gibi değerleri ölçebilen algılayıcılar da mevcut. Kendilerine özgü işletim sistemleri ve uygulamaları üzerinde bulunduran akıllı saatler, önceden tanımlanmış birçok antrenman programıyla, fiziksel aktivitelerinizi takip edebilmenize imkân tanımakta. Elde ettiği verileri, telefonunuzdaki akıllı saat uygulamalarına ileten ve daha sonra, tercihinize bağlı olarak bulut depolama hizmetlerine kaydeden ürünler, haftalık, aylık ve yıllık bazda antrenmanlardan ne derece verim aldığınızı size sunabilir. Kapsamlı veriler ışığında, düzenli antrenman yapma noktasında size motivasyon kazandırabilen giyilebilir teknoloji spor ürünlerinin teknik yeterlilikleri bunlarla sınırlı değil.

Akıllı Saatlerinizi Çok Yönlü Kullanın

Boyutlarından beklenmeyecek derecede başarılı donanımlarla desteklenen modellerde geniş sayılabilecek depolama alanları var. Favori müzik parçalarınızı kolayca aktarabileceğiniz akıllı saatler, Wi-Fi ve Bluetooth gibi kablosuz bağlantı olanaklarıyla geldiği için kullandığınız Bluetooth kulaklıklarla saatinizi eşleştirip antrenmanlarda, telefonunuz yanınızda olmadan da favori müzik parçalarınızı dinleyebilirsiniz. Kimi markaların ürettikleri akıllı saatlerde, mikrofon, hoparlör bulunuyor ve telefonunuza gelen aramalara, saatinizle yanıt verebiliyorsunuz. Su ve toza karşı dayanıklılık gösterebilen ürünleri, antrenmanlarınızda terlemiş olsanız da açık alanda koşu yaparken yağmura tutulsanız da sorunsuz şekilde yönetmeniz mümkün. Yalnızca gün içindeki etkinliklerinizde değil uyku sürecinde de kolunuzda bulundurmanız önerilen akıllı saatler, uyku kalitenizle ilgili ayrıntılı raporlar sunabiliyor. Bunların yanında; titreşimli alarm, sesli komut, GPS, NFC gibi birçok teknik özellik, yeni nesil giyilebilir teknoloji spor ürünlerinde bulunabilir. Yüksek kapasiteli bataryalarını; kablolu olarak, kendi şarj istasyonlarıyla veya kablosuz şekilde şarj edebileceğiniz modeller, seçeceğiniz ürüne göre birkaç gün boyunca kesintisiz çalışabilmekte.

Bırakın Akıllı Bileklikler Haftalarca Kolunuzda Kalsın

Teknik açıdan, akıllı saatlerin temel özelliklerini korurken daha çok spor ve uyku düzeni alanlarında kullanılabilir kılınan akıllı bileklikler, teknoloji tutkunlarının giyilebilir teknoloji spor ürünleri arasındaki favorilerinden. Akıllı saatlere oranla hayli erişilebilir fiyat aralıklarında yer alan akıllı bileklikler, kapsamlı yazılımlar sunmamaları sayesinde şarjlarını uzun müddet boyunca koruyabilmekte. Hatta kimi ürünleri, haftalar boyunca kolunuzdan çıkarmadan kullanabilirsiniz. Akıllı saat modellerinde olduğu gibi hem Android hem de iOS platformundaki akıllı cep telefonlarıyla uyumlu çalışabilen bileklikleri, telefonunuza yükleyeceğiniz uygulamalarla daha verimli değerlendirebilirsiniz. Eğer akıllı saatlerin genel görünümleri sizleri memnun etmiyor, minimal tasarımlı giyilebilir teknoloji spor ürünleri arıyorsanız, değiştirilebilir kordon gibi özellikler sunan akıllı bileklikleri mutlaka inceleyin. Suya karşı dayanıklılık, gelen aramaları gösterme, bildirim görüntüleme, aktivite takibi gibi sayısız özellikle donatılan akıllı bileklikler gündelik yaşantınızın vazgeçilmez bir parçası hâline gelebilir.

Siz de sağlıklı bir yaşantı için fiziksel aktivitelerinize önem veriyor, antrenmanlarınız kadar uyku sürecinize dair ayrıntıları kolayca görüntülemek istiyorsanız, ÇiçekSepeti’ndeki giyilebilir teknoloji spor ürünlerini inceleyebilir, dilediğiniz modeli kolayca satın alabilirsiniz.