İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Glazze

El yapımı ürünlerin eşsiz tasarımı ve işçiliği, geleneksel işçilik sanatını sofra kültürüyle kucaklayan Glazze ürünlerinde hayat buluyor. Birinci kalite malzemeler ile üretilen göz alıcı cam ve porselen eşyaları markanın ÇiçekSepeti sayfasından inceleyebilirsiniz!

Yüksek kalitedeki ikonik zanaat parçaları, mutfak aksesuarlarınız içinde parlayacak! Güzel anılarınıza şık sofralarla damga vurmak istiyorsanız Glazze ürünlerine göz atabilir, ÇiçekSepeti farkıyla kolayca satın alabilirsiniz!

El Yapımı Ürünleriyle Sofranıza Renk Katan Glazze

Markanın mottosu, ürünlerinin kalitesi ve benzersiz tasarımıyla kullanıcılarına vaadettiği keyifle aynı! Tasarımlarında her zaman odak sofra başında birleştirici bir etki yaratmak çünkü bu mutlaka kutlanması gereken bir birlik! Bu fikirden yola çıkan Glazze, benzersiz koleksiyonlarıyla sizin de sofranıza renk katacak! Kurşun içermeyen ürünleri, birinci kalte cam ve porselenle işlenip masalardaki yerini alıyor. Kültürel sanat, teknoloji ve geleneksel zanaat, sofralarınızı şıklaştırmak için Glazze markası altında birleşti ve tüm ürünler, detaylara önem veren evlere misafir olmaları için tasarlandı.

Milyonlarca sofrada tıngırdayan Glazze ürünleri ellerde tutkuyla işleniyor. Kadeh ve kahve fincanlarından servis gereçlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi olan Glazze, şık sofralarınızda mutlaka kendine yer bulacaktır. Siz de sofra keyfinize tutku ve şıklık katacak ürünleri incelemek için markanın ÇiçekSepeti sayfalarında gezinebilir, sofranız için en uygun aksesuarları seçebilirsiniz.

Hem evinize hem sevdiklerinize hediye edebileceğiniz zamansız ürünleri Glazze koleksiyonlarında bulabilirsiniz. ÇiçekSepeti aracılığıyla Glazze ürünlerini keşfedin, sepetinizi can alıcı tasarımlarla şıklaştırın, online alışveriş keyfinizi ikiye katlayın!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.