Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Gliss

Schwarzkopf markası olan ve saç bakım ürünleriyle büyük beğeni toplayan Gliss, saç bakımında etkili içerikleriyle ÇiçekSepeti’nde! Her saç tipine uygun bakımı sunan içerikleri sayesinde kapsamlı bir saç bakımı yapabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nde yer alan uygun fiyatlı Gliss ürünleri arasından ihtiyacınıza en uygun olan seçeneğe kolayca sahip olabilirsiniz. Gliss fiyatları ürünün özelliklerine, büyüklüğüne, set içeriğine ve diğer detaylara göre farklılık gösterir.

Etkili İçeriğe Sahip Gliss Ürünleri

Saç bakımını farklı bir boyuta taşıyan Gliss farklı saç tipleri özelinde ürün seçeneklerine sahiptir. Yağlı, kuru, aşırı işlem görmüş, kabarık ve hacimsiz saçlara özel ürün seçenekleri içinden ihtiyacınıza özel içeriği seçebilir ve etkili bir saç bakım rutini uygulayabilirsiniz. Şampuan, saç bakım kremi, serum, bakım maskesi, bakım sütü ve sprey ürün seçeneği sunan Gliss ile bakımlı görünen saçlara sahip olabilirsiniz. Her saç tipi özelinde formüle edilmiş içeriklere sahip olan Gliss ürünleri, saçların ihtiyaç duyduğu bakımı sunar. Uygun fiyat fırsatları sunan indirimli Gliss ürünleri için ÇiçekSepeti’nde yer alan seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Yeni Sezon Gliss Saç Bakım Ürünleri ÇiçekSepeti’nde!

Kapsamlı bir saç bakımı sunan yeni Gliss ürünleri şampuan, saç kremi, sprey, maske ve serumdan oluşan seçenekleriyle farklı ihtiyaçlarınız için tek bir çözüm sunar. Kaliteli içerikleri sayesinde saçların bakımlı görünmesine yardımcı olan yeni Gliss markalı ürünlere ÇiçekSepeti sayesinde kolayca ulaşabilir, Gliss kampanya fırsatlarından yararlanarak ihtiyacınıza uygun ürüne uygun fiyat seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.

Saçlarınız İçin Ayrıcalıklı Bir Bakım Rutini

Saçlarınız için uzman bakımı evinizin konforunda yaşamak için tercih edebileceğiniz Gliss ürünleri, farklı saç tipleri için özel olarak üretilir. Böylelikle saçlarınızın ihtiyaç duyduğu bakıma en uygun ürün seçeneğiyle çok daha verimli bir bakım yapabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun özelliklere sahip yeni sezon ve outlet Gliss ürünleri için ÇiçekSepeti’ni tercih edebilirsiniz.