İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Glore ÇiçekSepeti'nde!

2005 yılında kurulan Sahra Cam’ın geliştirdiği Glore markası, farklı tasarımlara sahip şık ve dikkat çekici ürünleri ile şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Cam materyali yıllardır gündelik hayatın vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Glore markası, cama duyduğu saygıyla ve özveriyle ürünlerini geliştirmeye devam ediyor. İlhamını hayattan alan Glore markası, farklı tasarımlara sahip çay setleri ile herkesin tercihi oluyor. Farklı bardak tasarımları ve çay tabağı konusundaki renkli yaklaşımı ile Glore markası sofralarınızı süslüyor. Siz de uygun fiyatlı Glore ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Şık Tasarıma Sahip Glore Ürünleri

Sofra düzeninde dikkat çekmek isteyen ve şık bir görünüm yakalamak isteyenlerin tercihi Glore markası, çay setlerinde de nasıl şık ve özenli olunabileceğini kanıtlıyor. İsimleri kadar tasarımlarıyla da beğeni toplayan Glore markası, 6’lı set olarak satışa sunuluyor. İçimi kolaylaştıran cam bardaklar ile keyif anları daha da artıyor. İndirimli Glore ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Glore marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Glore ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

İsterseniz kendiniz için, isterseniz sevdiklerinize hediye etmek için Glore marka ürünler ile tanışabilirsiniz. Siz de Glore ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, Glore ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.