İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Go Travel ÇiçekSepeti'nde!

Go Travel, günlük seyahat edenler, jet sosyeteler, aile gezginleri ve hatta ev için faydalı yeniliklerle seyahat aksesuarları tasarlamaya odaklanıyor. Her bireye gerçekten fayda sağlayan işlevsel ve zengin özelliklere sahip tasarımlar Go Travel imzası taşıyor.

Go Travel'ın kurucusu Jack Rogers, 1978'de dünyanın ilk seyahat aksesuar koleksiyonunu tanıttı ve bugün hala liderliğini sürdürmekte olduğu küresel bir pazar yarattı. 40 yılı aşkın bir süre sonra, çok sayıda farklı teknolojiyi kullanarak endüstri lideri tasarımlar yaratırken bu öncü ruh markayı tanımlamaya devam ediyor, Go Travel bir gezginin ihtiyaç duyduğu her şeyi sunmak için çok çalışıyor.

Harika Seyahatler Go ile Başlar

Kapıdan varış noktasına kadar, yolculuğun her adımını iyileştiriyoruz, en üst düzeyde seyahat konforu, paketleme organizasyonu ve güven verici bagaj güvenliği getiriyoruz. İkonik seyahat yastıklarından TSA kilitlerine, RFID'den ambalaj küplerine kadar ürün yelpazesi geniş ve kapsamlıdır. Seyahat havluları için seyahat adaptörleri olsun, Go Travel 200'den fazla sevilen aksesuara sahiptir.Marka, sadece son 5 yılda milyonlarca yolcuyu seyahat yastıklarıyla rahatlattı ve kilitleriyle milyonlarca seyahat çantasını güvence altına aldı. Siz de bu konforu yaşamak için Go Travel ürünlerine ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz.

İleriye odaklı tasarımları, dünyanın neresinde olursanız olun, olağanüstü seyahatin bir istisna olmadığını garanti eder. Güvenilir ve güvenilir bir seyahat arkadaşı olan Go Travel, mevcut standartları aşmaya çalışır ve çoğu zaman onları belirler. Daima gelişen, daima çözen ve devrim yapmaktan asla korkmayan. Marka seyahati biliyor, gezginlerin ruhunu yaşıyor, ve seyahati seviyoruz. Çünkü seyahat etmenin calandırıc, ufuk açıcı ve iyileştirici gücüne yürekten inanıyor! ÇiçekSepeti aracılığıyla incelediğiniz Go Travel ürünlerini kolaylıkla satın alabilir, siz de bu heyecanın bir parçası olabilirsiniz.

İndirimli Go Travel ürünleri, evinizin konforunu terk etmeden online alışverişinizi tamamlamanız için ÇiçekSepeti'nde sizleri bekliyor.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.