İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Göğüs Pompası

Zorlu geçen emzirme dönemi boyunca biraz olsun rahat etmek ve fazla gelen sütünüzü saklayabilmek için kullanılan göğüs pompaları annelerin en büyük yardımcıları arasındadır. Doğduğu andan itibaren sütünüze ihtiyacı olan bebeğinizi beslemek ve gelişimine destek olmak için ihtiyacınız olan birbirinden farklı süt pompasını tercih edebilirsiniz. Göğüs pompaları bebeğinizin yanında olamadığınız zamanlarda bile bebeğinizin anne sütüne devam edebilmesini sağlar. Kullanım şekline, işlevsel özelliklerine, enerji kaynağına ve paket içeriğine göre farklılık gösteren göğüs pompası modellerine ÇiçekSepeti sayesinde çok daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Her Anneye Hitap Eden Göğüs Pompaları

Emziren annelerin rahatlayabilmesi ve fazla gelen sütünü sağıp depolayabilmesi için üretilen göğüs pompaları, manuel ve elektrikli olarak birbirinden ayrılır. Manuel göğüs pompası modelleri, sağma işleminin elle gerçekleştirilmesini sağlar. Elektrikli ürünler ise dijital bir panel ya da tuştan yardım alarak süt sağmaya başlar. Her yere taşıyabileceğiniz manuel ürünlerle pratik bir kullanım şansını yakalayabileceğiniz gibi; dilerseniz elektrikli göğüs pompası tercih ederek acısız ve zahmetsiz bir şekilde sütünüzün sağılmasını sağlayabilirsiniz.

Farklı markalar tarafından satışa sunulan elektrikli pompalar, genellikle pilli olarak üretilir. Birçok modelde pompanın cihazlara bağlanabilmesine yardımcı olan TV, bilgisayar ve şarj ünitesine uyumlu olan bağlantı kabloları bulunur. Bu kablolarla şarjı biten göğüs pompasını dilediğiniz her yere şarj edebilir ve süt sağma işlemine kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Annelerin tercihine göre sunulan iki tip modelde de tek ve iki farklı sağım seçeneğine yer verilir. İki sağım yapabilen modeller, ilk olarak göğüsleri uyardığı için ikinci aşamaya geçildiğinde süt çok daha kolay bir şekilde sağılır. Uyarı modu bittikten sonra geçilen sağım modunda doğal emme ritmi yakalanır. Bu özellik sayesinde düzenli olarak süt sağma işleminin sürdürülmesini sağlayabilirsiniz. Elektrikli göğüs pompalarında birçok vakum moduna da yer verilir.

İşlevsel Özelliklere Göre Farklılık Gösteren Göğüs Pompası Modelleri

Göğüs pompası modelleri, kullanıcıların ihtiyacına göre tekli ya da çiftli olarak tasarlanır. Tekli pompalar, sadece tek bir göğüsteki sütün sağımını gerçekleştirir. Tekli modellere nazaran çift olarak üretilen göğüs pompaları ise iki göğüsten aynı anda sütün sağılmasına imkan tanır. Çift pompalı olan modeller elektrikli ürün grubu içerisinde bulunur. Bazı göğüs pompası modellerinde kullanım kılavuzunun yanında bebeğinizin sağdığınız sütü kolayca içebilmesini sağlayan bir adet biberonda gönderilir. Bu sayede sağdığınız sütü saklamaya gerek kalmadan hemen bebeğinize içirebilirsiniz. Biberonun değişebilen başlık kısımları anne göğsüne en yakın olacak şekilde tasarlanır. Bu sayede bebeğinizin hem biberona alıştırabilir hem de beslenme işlemini çok daha doğal bir hale getirebilirsiniz.

En İyi Göğüs Pompası Çeşitleri ÇiçekSepeti ile Yanınızda!

Hamilelik döneminin başlamasıyla birlikte hem anne hem de bebeğin ihtiyaç duyduğu pek çok temel ihtiyaç bulunur. Doğum sonrası annelerin en çok ihtiyaç duyduğu ürünlerden biri olan göğüs pompaları, sektörün önde gelen markaları tarafından birbirinden kullanışlı şekilde üretilir. Göğüs pompaları BPS ve BPA içermeyen kaliteli malzemeleri ile güvenli bir kullanım sunar. Hem kendinizi hem de bebeğinizi korumak için sektörün önde gelen ve güvenilir olan markalarını tercih edebilirsiniz.

Kaliteli olmasının yanı sıra markasına ve ürünün fonksiyonel özelliklerine göre değişen göğüs pompası fiyatları da her kullanıcıyı memnun eder. Siz de ÇiçekSepeti’nin ayrıcalıkları sayesinde birbirinden farklı ucuz göğüs pompası modellerine ulaşabilir ve bebeğinizin en çok ihtiyacı olan anne sütünü daha kolay bir şekilde sağıp saklayabilirsiniz. Ayrıca sağım işlemini düzenli hale getirerek emzirme dönemini daha uzun tutabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.