İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Göğüs Tasması

Hayatınıza neşe katan sevimli dostlarınızla yaptığınız gezilerde onun güvenliğini sağlamak göğüs tasmaları sayesinde oldukça kolay. Özellikle hareketli köpekler için olmazsa olmaz ürünlerden olan göğüs tasması, köpekleri gezdirirken daha rahat bir şekilde hareket edebilmeye imkan tanıyor. Dışarıdayken köpeğinizin sizin kontrolünüzde hareket etmesi için kullanabileceğiniz göğüs tasması çeşitleri arasında farklı köpek cinsleri için özel olarak üretilen tasmaları bulabilmeniz mümkün. Siz de ÇiçekSepeti'nin geniş ürün yelpazesinde bulunan son derece kullanışlı ve birbirinden güzel renklere sahip göğüs tasmalarına göz atabilirsiniz.

Konforlu ve Kullanışlı Göğüs Tasması Modelleri

Göğüs tasmaları köpeklerini gezmeye çıkaranların en büyük yardımcıları arasında yer alıyor. Köpeğinizi istediğiniz yöne doğru çekebilmenizi sağlayan bu tasmalar sayesinde onun canını yakmadan rahat bir gezinti yaptırabilirsiniz. Tüylü dostunuzun konforu için tercih ettiğiniz tasmanın hareketlerini kısıtlamaması ve ergonomik bir yapıya sahip olması da atlamamanız gereken bir detay.

Köpekler ile dışarıda keyifli bir şekilde zaman geçirebilmek için seçeceğiniz tasmanın ona rahatsızlık vermemesi gerekiyor. Aksi halde göğsü acıyan köpeğiniz huysuzlaşabileceği için yumuşak dokulu ve esnek malzemeler ile tasarlanan göğüs tasmalarını kullanmalısınız. Bu özelliklere sahip ürünlerle dışarıda daha keyifli bir şekilde zaman geçirerek enerjisini atabilen köpekler evde de daha mutlu oluyor.

Rengarenk Göğüs Tasmaları

Köpek sahiplerinin sıklıkla başına gelen durumlardan biri de gece gezmelerinde hava karanlık olduğunda parkta serbest bir şekilde dolaşan köpeğin gözden kaybolması. Karanlıkta da sevimli dostunuzu kolaylıkla görebilmenize imkan tanıyan fosforlu şeritlerle bezenen göğüs tasmalarını kullanmak yararlı oluyor. Bu sayede köpeğiniz kendi başına dolaşırken aynı ortamdaki diğer köpeklerin içinde onu uzaktan takip edebilirsiniz.

Fosforlu ve rengarenk tasmalar hayvan sahiplerine köpekler koşup oynarken onları kaybetme endişesi yaşamadan keyifli vakitler geçirebilme imkanı sunuyor. Köpeğinize bir stil oluşturmak istiyorsanız birbirinden zarif ve havalı tasarımları bulabileceğiniz tasmalar oldukça ideal. Yeşil, mavi, sarı, turuncu ve pembe gibi canlı renklerle tasarlanan göğüs tasmaları arasından dilediğiniz rengi seçerek sevimli dostunuz için şık bir tarz yaratabilirsiniz. 

Köpeklerin Cilt Sağlığını Koruyan Göğüs Tasmaları

Göğüs tasması seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli detaylardan biri de seçeceğiniz ürünün köpeğinizin cildine hava aldıran özellikte olması oluyor. Köpeklerin göğüs kısmını tamamen kapatan tasmalarda hava almayan malzemeler kullanılmışsa cilt sorunlarının ortaya çıkması kaçınılmaz. Bunun yanı sıra tüylü dostunuzun çok fazla terlemesine sebep olan bir göğüs tasması onun kendini rahatsız hissetmesine de yol açıyor. 

Yalnızca göğsü kapatan modellerde değil, köpeğinizin cilt sağlığına uygun malzemelerden üretilmeyen kayışlı modellerde de benzer bir sorunla karşılaşabilirsiniz. Köpeğinizin cildinde bu sebepten dolayı kızarıklar ve yaralar oluşması, hareketlerini de kısıtlayabiliyor. Sevimli dostunuzun sağlığı ve güvenliği için onun cildine nefes aldıran materyallerle tasarlanan göğüs tasmalarını tercih ederek bu tip sorunların önüne geçebilmeniz mümkün.

Her Cinse ve Yaşa Uygun Göğüs Tasması Çeşitleri

Köpeğiniz için tasma alırken onun beden ölçüsüne uygun bir seçim yapmalısınız. Köpeğiniz yavruysa büyüdüğünde de kullanabileceği bir göğüs tasması almanız onun konforunu riske atıyor. Sevimli miniğinizin boyutuyla ve bulunduğu yaş aralığıyla uyumlu bir göğüs tasmasına sahip olması güvenliği ve rahatı açısından son derece önemli. Küçük gelen tasmalar köpeğinizde eklem ağrılarına ve yaralanmalara sebep olabildiği gibi büyük tasmalar da köpeğinizin tasmadan çıkmasına sebep olabiliyor.

Köpeğinizi trafik olan tehlikeli alanlardan koruyabilmenize olanak tanıyan göğüs tasmaları hem işlevsel hem de kullanışlı bir seçenek. Dostunuzla eğlenceli vakitler geçirebilmek için ihtiyaç duyduğunuz göğüs tasmalarına ÇiçekSepeti'nden ulaşabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.